Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si z ligové soutěže odskočí klokani k souboji 2. kola MOL Cupu. Výkop na stadionu u Konopiště bude v 17:30. Zveme všechny příznivce fotbalu na neopakující se podívanou srovnání 3. a 1. ligy .
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.

27°/16°29°/16°18°/11°

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

FK Baník Sokolov vs. SK Benešov  2 : 2 (0 : 1)

10.9.2016 13:15

Benešov:

Schummer, Vosáhlo, Jiroušek, Řejha, Kočí, Tomek, Smejkal, Fojtík, Sklenička, Breburda, Dušek. Stř.:Šimáně, Čtrnáctý, Bajkai, Hradecký, Šmolík.

Sokolov:

Landrgott, Čermák, Procházka, Rustler, Hackl, Jílek, Byrtus, Veverka, Harasiewicz, Kilyk, Halapej. Stř.:Novák, Fencl, Čaban.

Komentář

Aktivní nástup hostů do utkání potvrdil již v první minutě Radek Fojtík, když svojí střelou otevřel skóre. Domácí se na hřišti chvíli hledali, hosté ale další zásah nepřidali.

Druhý poločas byl o poznání vyrovnanější, a domácí ucítili šanci na vyrovnání. Toho se dočkali v 62.minutě, kdy Jakuba Schummera překonal David Halapej. Po osmi minutách dostal Benešov opět do vedení Michal Smejkal, což ovšem neplatilo dlouho. Sedm minut před koncem vstřelil vyrovnávací gól sokolovský Miroslav Hackl, a utkání tak musely rozhodnout pokutové kopy. Tady, stejně jako minule, prokázali pevnější nervy hráči Benešova, a připsali si tak bod navíc.

Řekli po utkání:

Martin Sklenička, Benešov:

„Začátek zápasu nám vyšel podle našich představ. Hráli jsme, jak nám v kabině řekl trenér, a hned z prvního útoku jsme dali gól. To nám vydrželo asi 10 minut a pak naše aktivita polevila. Dostali jsme se na úroveň Sokolova a hráli, jako by 1:0 byl dobrý výsledek. V druhé půli se nám to vymstilo, a dostali jsme zbytečný gól. Po hromadě promarněných šancí jsme dokázali dát gól, ale soupeř nám ho zase oplatil. Nezdálo se mi, že by si Sokolov ten bod zasloužil, ale můžeme si za to sami.”