Jen jediný bod dokázali na domácím hřišti uhrát naši mladší žáci s Motorletem.

Oby týmy mladších žáků prohrály na severu Čech.

Narozeniny slaví

Slavoj Vyšehrad vs. SK Benešov  0 : 2 (0 : 1)

26.11.2016 11:45

Sestava: B - Bára. O - Brabenec, Štolba, Houda, Žirovnický. Z - Drábek (50min Mrha), Stejskal, Krunert, Čaloun (65min. Bouša). Ú - Bílek, Konopásék (36min. Havránek).

Již 18kolo ligy nás zavedlo na odvetné utkání na pražský Vyšehrad. Toto utkání mělo hned několik zajímavostí... Jednalo se o poslední podzimní mistrovské utkání. Dále to byl přímý boj o páté místo a ještě důležitější bylo udržet se v horních příčkách naší tabulky a zabojovat tak ještě v jarní části o čtvrtou, třetí, případně druhou pozici. Další motivací tohoto utkání byl fakt, že doma jsme se soupeřem prohráli.

Na utkání jsme se připravili hlavně po taktické stránce. Speciální úkol mělo celé družstvo a zejména Míša Krunert. Bylo to riskantní, ale vše se vyplatilo a my utkání zvládli a to přesně se stanoveným cílem a to nedostat branku. Už začátek utkání byl hodně nervózní, pár faulů donutilo střídačky k první konfrontaci, kterou musel uklidňovat hlavní rozhodčí. Utkání bylo od začátku dost vyrovnané a dlouho jsme sledovali boj ve středu hřiště. Do první obrovské šance se dostal Péťa Čaloun ve 14minutě a protože byl faulován, následoval pokutový kop, který proměnil Páťa Brabenec. Poté jsme měli i další náznaky šancí, které jsme ale nikdy nedotáhli do konce. Výborná práce do zadu nepouštěla soupeře do větších šancí a Lukáš Bára jen sbíral centrované míče. V závěru prvního poločasu měl obrovskou šanci Milda Konopásek, který už obešel brankáře soupeře, ale na čáře míč vykopnul domácí hráč. Do druhé půle Vyšehrad nastoupil s odhodláním vyrovnat případně zápas otočit. Nutno uznat, že hra domácích se zlepšila a tentokrát už naší branku dokázali ohrozit. Během druhé půle se Vyšehrad 2x-3x dostal do vyložené šance, kterou pokaždé zachránil Lukáš Bára a nutno podotknout, že po třetí Vojta Houda který skokem a vyhlavičkováním zachránil gól. Během toho se, ale děli věci i na druhé straně také my se dostávali do šancí a tu největší proměnil Filda Bílek, sice až na podruhé, ale hlavně že to do sítě dotlačil... Takto už utkání i dopadlo, v závěru se žádný drtivý tlak nekonal a tak jsme mohli slavit vydřenou, ale zaslouženou výhru 2:0. Nutno říci, že dnes celý tým bojoval a makal. Všichni si zaslouží pochvalu. Závěr podzimu se nám vydařil a doufám, že na jaře to bude jen a jen lepší... Smutnou a nesportovní kapkou za zápasem Vyšehrad - Benešov bylo jen to, že při oslavách vítězství našeho týmu, někteří hráči z Vyšehradu neunesli porážku a jejich chování bylo dost nesportovní...

Konečný výsledek: Vyšehrad - SK Benešov 0:2 (0:1)

Branky: 1x Brabenec, 1x Bílek.