Aktuality

[všechny aktuality]
Patnáctka zvítězila v Náchodě

Patnáctka zvítězila v Náchodě

Petr Čaloun svým gólem rozhodl o zisků bodů pro Benešov.
U14 si pro body přijela do Náchoda

U14 si pro body přijela do Náchoda

Po výborném prvním poločase si naši starší žáci už vítězsvtí vzít nenechali.
Třináctka na Admiře těsně vyhrála.

Třináctka na Admiře těsně vyhrála.

S odřenýma ušima dokázali hráči U13 zvítězit na Admiře.

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
19°/9°16°/10°12°/6°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Next-Car FAČR

Slavoj Vyšehrad vs. SK Benešov  0 : 2 (0 : 1)26.11.2016 11:45 

Sestava: B - Bára. O - Brabenec, Štolba, Houda, Žirovnický. Z - Drábek (50min Mrha), Stejskal, Krunert, Čaloun (65min. Bouša). Ú - Bílek, Konopásék (36min. Havránek).

Již 18kolo ligy nás zavedlo na odvetné utkání na pražský Vyšehrad. Toto utkání mělo hned několik zajímavostí... Jednalo se o poslední podzimní mistrovské utkání. Dále to byl přímý boj o páté místo a ještě důležitější bylo udržet se v horních příčkách naší tabulky a zabojovat tak ještě v jarní části o čtvrtou, třetí, případně druhou pozici. Další motivací tohoto utkání byl fakt, že doma jsme se soupeřem prohráli.

Na utkání jsme se připravili hlavně po taktické stránce. Speciální úkol mělo celé družstvo a zejména Míša Krunert. Bylo to riskantní, ale vše se vyplatilo a my utkání zvládli a to přesně se stanoveným cílem a to nedostat branku. Už začátek utkání byl hodně nervózní, pár faulů donutilo střídačky k první konfrontaci, kterou musel uklidňovat hlavní rozhodčí. Utkání bylo od začátku dost vyrovnané a dlouho jsme sledovali boj ve středu hřiště. Do první obrovské šance se dostal Péťa Čaloun ve 14minutě a protože byl faulován, následoval pokutový kop, který proměnil Páťa Brabenec. Poté jsme měli i další náznaky šancí, které jsme ale nikdy nedotáhli do konce. Výborná práce do zadu nepouštěla soupeře do větších šancí a Lukáš Bára jen sbíral centrované míče. V závěru prvního poločasu měl obrovskou šanci Milda Konopásek, který už obešel brankáře soupeře, ale na čáře míč vykopnul domácí hráč. Do druhé půle Vyšehrad nastoupil s odhodláním vyrovnat případně zápas otočit. Nutno uznat, že hra domácích se zlepšila a tentokrát už naší branku dokázali ohrozit. Během druhé půle se Vyšehrad 2x-3x dostal do vyložené šance, kterou pokaždé zachránil Lukáš Bára a nutno podotknout, že po třetí Vojta Houda který skokem a vyhlavičkováním zachránil gól. Během toho se, ale děli věci i na druhé straně také my se dostávali do šancí a tu největší proměnil Filda Bílek, sice až na podruhé, ale hlavně že to do sítě dotlačil... Takto už utkání i dopadlo, v závěru se žádný drtivý tlak nekonal a tak jsme mohli slavit vydřenou, ale zaslouženou výhru 2:0. Nutno říci, že dnes celý tým bojoval a makal. Všichni si zaslouží pochvalu. Závěr podzimu se nám vydařil a doufám, že na jaře to bude jen a jen lepší... Smutnou a nesportovní kapkou za zápasem Vyšehrad - Benešov bylo jen to, že při oslavách vítězství našeho týmu, někteří hráči z Vyšehradu neunesli porážku a jejich chování bylo dost nesportovní...

Konečný výsledek: Vyšehrad - SK Benešov 0:2 (0:1)

Branky: 1x Brabenec, 1x Bílek.SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM
close