Aktuality

[všechny aktuality]
Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si z ligové soutěže odskočí klokani k souboji 2. kola MOL Cupu. Výkop na stadionu u Konopiště bude v 17:30. Zveme všechny příznivce fotbalu na neopakující se podívanou srovnání 3. a 1. ligy .
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
27°/16°29°/16°18°/11°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

FK Litvínov vs. SK Benešov  0 : 7 (0 : 3)12.11.2016 11:45 

Sestava: B - Bára (54min. Pech). O - Brabenec, Vaner, Houda, Mrha (36min. Hadžalič, 47min. Tuška). Z - Drábek, Havránek, Stejskal, Čaloun. Ú - Bílek (48min. Dumský), Konopásek (36min. Krunert)

Než utkání začlo už jsme se potýkali s problémy se sestavou, když na poslední chvíli onemocněli Kuba Štolba a Honza Žirovnický. Naštěstí to na našem výkonu znát nebylo, naopak... Začátek utkání nebyl úplně optimální. Prvních 5minut jsme ještě byli v autobuse a moc se nesoustředili. Naštěstí jsme úvodní tlak domácích zvládli a pak se hra naprosto otočila a nutno říct, že to bylo jedno z našich nejpovedenějších utkání. Kombinovali jsme, bojovali, dávali góly atd. První vyloženou šanci jsme si vytvořili už v 8minutě. Všichni jsme už jásali, ale Filda Bílek branku nedal a tak jsme museli čekat až do 13minuty, kdy se Filda už nemýlil. O dvě minuty později s velkým přehledem zvýšil Milda Konopásek a když do kabin přidal gól s ještě větším přehledem Péťa Čaloun vypadalo vše hodně dobře. Na začátku druhé půle dobře hrající Péťa vstřeli svůj druhý gól zápasu a zvýšil náskok už na 4:0. Na tento gól Péti nahrával Stejsky, který patřil také mezi výborně hrající hráče. O další dvě minuty pohotově zakončil Kruny a bylo to 5:0 pro naše modré barvy... Poté přišla pasáž hry, kdy jsme mírně polevili, ale v 62minutě jsme se zase radovali. Ze střední vzdálenosti překvapil brankáře domácích Pája Drábek, no a o pár minut později vše završil Kruny nohejbalovým kopem a gólem na 7:0 pro nás. Za toto utkání patří všem pochvala...

Konečný výsledek: FK Litvínov - SK Benešov 0:7 (0:3)

Branky: 1x Bílek, 1x Konopásek, 2x Čaloun, 2x Krunert, 1x DrábekSK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM