Vítězství 5:2 si připsali hráči U12 v utkání s plzeňským Petřínem.

Tým U19 prohrál na domácím hřišti s Motorletem Praha 0:1.

Nervózní a vyhrocené utkání dotáhl tým U14 k vítězství 4:2

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

FK Litvínov vs. SK Benešov  0 : 7 (0 : 3)

12.11.2016 11:45

Sestava: B - Bára (54min. Pech). O - Brabenec, Vaner, Houda, Mrha (36min. Hadžalič, 47min. Tuška). Z - Drábek, Havránek, Stejskal, Čaloun. Ú - Bílek (48min. Dumský), Konopásek (36min. Krunert)

Než utkání začlo už jsme se potýkali s problémy se sestavou, když na poslední chvíli onemocněli Kuba Štolba a Honza Žirovnický. Naštěstí to na našem výkonu znát nebylo, naopak... Začátek utkání nebyl úplně optimální. Prvních 5minut jsme ještě byli v autobuse a moc se nesoustředili. Naštěstí jsme úvodní tlak domácích zvládli a pak se hra naprosto otočila a nutno říct, že to bylo jedno z našich nejpovedenějších utkání. Kombinovali jsme, bojovali, dávali góly atd. První vyloženou šanci jsme si vytvořili už v 8minutě. Všichni jsme už jásali, ale Filda Bílek branku nedal a tak jsme museli čekat až do 13minuty, kdy se Filda už nemýlil. O dvě minuty později s velkým přehledem zvýšil Milda Konopásek a když do kabin přidal gól s ještě větším přehledem Péťa Čaloun vypadalo vše hodně dobře. Na začátku druhé půle dobře hrající Péťa vstřeli svůj druhý gól zápasu a zvýšil náskok už na 4:0. Na tento gól Péti nahrával Stejsky, který patřil také mezi výborně hrající hráče. O další dvě minuty pohotově zakončil Kruny a bylo to 5:0 pro naše modré barvy... Poté přišla pasáž hry, kdy jsme mírně polevili, ale v 62minutě jsme se zase radovali. Ze střední vzdálenosti překvapil brankáře domácích Pája Drábek, no a o pár minut později vše završil Kruny nohejbalovým kopem a gólem na 7:0 pro nás. Za toto utkání patří všem pochvala...

Konečný výsledek: FK Litvínov - SK Benešov 0:7 (0:3)

Branky: 1x Bílek, 1x Konopásek, 2x Čaloun, 2x Krunert, 1x Drábek