Aktuality

[všechny aktuality]
Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si z ligové soutěže odskočí klokani k souboji 2. kola MOL Cupu. Výkop na stadionu u Konopiště bude v 17:30. Zveme všechny příznivce fotbalu na neopakující se podívanou srovnání 3. a 1. ligy .
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
27°/16°29°/16°18°/11°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

SK Benešov vs. FC Písek  7 : 3 (5 : 2)5.11.2016 16:15 

Sestava: B - Bára (50min. Pazourek). O - Brabenec, Štolba, Houda, Hadžalič (25min. Žirovnický). Z - Drábek (57min. Bouša), Havránek (44min. Mrha), Stejskal, Čaloun (54min. Bukovaz). Ú - Bílek (49min. Dumský), Konopásek (36min. Krunert).

Po čtyř kolovém půstu jsme se dočkali vítězství :-) A dnes určitě zaslouženě. Ale opět to nebylo nic jednoduchého. Vstup do utkání jsme neměli špatný, soupeře zatlačili a dostali se i do pár zajímavých příležitostí. I přesto se ale jak je už zvykem radoval soupeř, když v 8minutě vstřelil branku po našem nedůrazu a dostal se do vedení 0:1. O pár minut později po faulu na Matěje Havránka, Patrik Brabenec z penalty s přehledem srovnal a my začali opět tlačit. V 17minutě byl velice důrazný Péťa Čaloun a dostali jsme se do vedení. Nic méně brzy bylo opět srovnáno, neuhlídali jsme rychlého pravého utočníka a ten nám vstřelil již druhý gól. Ve 29minutě jsme kopali po ruce soupeře další penaltu a tu tentokráte proměnil Milda Konopásek 3:2. Následně během 4minut jsme dali další dvě branky, nejprve Filda Bílek po krásné přihrávce Stejkyho ze středu hřiště a následně hlavou po krásném centru od Pavla Drábka skóroval již na 5:2 Milda Konopásek. Ve druhé půli jsme zaspali začátek a soupeř brzy snížil. Naštěstí jsme bojovali dále a přišlo navýšení skóre a to Míšou Krunertem, který vstřelil 2 branky. Dnes hrál úplně jiný tým než v Sokolově...doufejme, že tento tým bude takto hrát i nadále. Musíme zlepšit činnost dozadu! Směrem dopředu dnes bylo vidět zlepšení.

Konečný výsledek: SK Benešov - FC Písek 7:3 (5:2)

Branky: 2x Konopásek, 2x Krunert, 1x Bílek, 1x Čaloun, 1x BrabenecSK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM