Aktuality

[všechny aktuality]
Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si z ligové soutěže odskočí klokani k souboji 2. kola MOL Cupu. Výkop na stadionu u Konopiště bude v 17:30. Zveme všechny příznivce fotbalu na neopakující se podívanou srovnání 3. a 1. ligy .
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
27°/16°29°/16°18°/11°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

FK Ústí nad Labem vs. SK Benešov  3 : 1 (1 : 0)15.10.2016 14:45 

Sestava: B - Bára. O - Vaner (65min Bouša), Stejskal, Štolba (42min Bílek), Žirovnický (65min Tuška). Z - Drábek (50min Drábek), Havránek (42min Dumský), Brabenec, Čaloun. Ú - Houda, Konopásek (36min Krunert).

Věděli jsme, že nás nečeká lehký soupeř, ale chtěli jsme za každou cenu 3 body. Bohužel se tak nestalo a my podruhé za sebou odcházeli poraženi. Začátek utkání jsme měli dobrý a začali jsme aktivně, soupeře zatlačili a vytvořili si spoustu příležitostí. Až v 15minutě poprvé zahrozil soupeř a hned z toho byl obrovský závar před naší brankou. Naštěstí vše dobře dopadlo. Ústí se ale nadechlo a začalo trápit čím dál více a ve 24minutě se už bohužel ujali vedení po rychlém průniku ze strany. Do poločasu jsme šli za stavu 1:0 pro domácí. Ve druhé půli jsme opět začali aktivně a odměnou byla branka Fildy Bílka ze 46minuty a srovnání na 1:1. Poté jsme sledovali obrovské šance na obou stranách. Celkově to byl zápas tutových šancí... Soupeř z Ústí se dostával do příležitostí nakopávanými míči za obranu a my měli velké problémy soupeře zastavit. V 57minutě to nevyšlo a domácí se opět ujali vedení. My zbraně nesložili a dále makali, v 60minutě jsme se dostali do obrovské příležitosti, kdy se sám před branou objevil Páťa Brabenec, ale neproměnil. Bohužel i v tomto utkání přišel trest...hned z protiútoku soupeř vstřelil rozhodující branku na 3:1. V našich silách dnes nebylo vstřelit soupeři branku a to i přesto, že jsme Ústí přestříleli a na šance asi celkově zvítězili. Nicméně musíme podotknout, že i domácí měli hodně příležitostí, které jsme jim umožnili a oni toho využili... A z toho všeho se musíme poučit do příště...

Konečný výsledek: FK Ústí nad Labem - SK Benešov 3:1 (1:0)

Branky: 1x BílekSK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM