Jen jediný bod dokázali na domácím hřišti uhrát naši mladší žáci s Motorletem.

Oby týmy mladších žáků prohrály na severu Čech.

Narozeniny slaví

FK Ústí nad Labem vs. SK Benešov  3 : 1 (1 : 0)

15.10.2016 14:45

Sestava: B - Bára. O - Vaner (65min Bouša), Stejskal, Štolba (42min Bílek), Žirovnický (65min Tuška). Z - Drábek (50min Drábek), Havránek (42min Dumský), Brabenec, Čaloun. Ú - Houda, Konopásek (36min Krunert).

Věděli jsme, že nás nečeká lehký soupeř, ale chtěli jsme za každou cenu 3 body. Bohužel se tak nestalo a my podruhé za sebou odcházeli poraženi. Začátek utkání jsme měli dobrý a začali jsme aktivně, soupeře zatlačili a vytvořili si spoustu příležitostí. Až v 15minutě poprvé zahrozil soupeř a hned z toho byl obrovský závar před naší brankou. Naštěstí vše dobře dopadlo. Ústí se ale nadechlo a začalo trápit čím dál více a ve 24minutě se už bohužel ujali vedení po rychlém průniku ze strany. Do poločasu jsme šli za stavu 1:0 pro domácí. Ve druhé půli jsme opět začali aktivně a odměnou byla branka Fildy Bílka ze 46minuty a srovnání na 1:1. Poté jsme sledovali obrovské šance na obou stranách. Celkově to byl zápas tutových šancí... Soupeř z Ústí se dostával do příležitostí nakopávanými míči za obranu a my měli velké problémy soupeře zastavit. V 57minutě to nevyšlo a domácí se opět ujali vedení. My zbraně nesložili a dále makali, v 60minutě jsme se dostali do obrovské příležitosti, kdy se sám před branou objevil Páťa Brabenec, ale neproměnil. Bohužel i v tomto utkání přišel trest...hned z protiútoku soupeř vstřelil rozhodující branku na 3:1. V našich silách dnes nebylo vstřelit soupeři branku a to i přesto, že jsme Ústí přestříleli a na šance asi celkově zvítězili. Nicméně musíme podotknout, že i domácí měli hodně příležitostí, které jsme jim umožnili a oni toho využili... A z toho všeho se musíme poučit do příště...

Konečný výsledek: FK Ústí nad Labem - SK Benešov 3:1 (1:0)

Branky: 1x Bílek