Petr Čaloun svým gólem rozhodl o zisků bodů pro Benešov.

Po výborném prvním poločase si naši starší žáci už vítězsvtí vzít nenechali.

23°/8°17°/7°19°/8°

SK Benešov vs. SK Kladno  1 : 2 (1 : 1)

8.10.2016 16:00

Sestava: B - Bára. O - Vaner (63min Bukovaz), Štolba, Stejskal, Brabenec. Z - Drábek (36min Krunert), Žirovnický (58min Dumský), Houda (58min Bouša), Čaloun. Ú - Bílek (36min Mrha), Konopásek.

Věděli jsme, že utkání bude vyhecované, vždyť se také hrálo o první místo naší tabulky. Soupeř z Kladna ještě nepoznal chuť porážky a tak jsme chtěli, ať Kladno konečně prohraje a to na naší půdě. Úvod zápasu patřil jednoznačně hostům z Kladna. Hráli aktivněji, důrazněji a šli za vítězstvím. Tento tlak a bojovnost přinesl brzy gól, který jsme obdrželi trošku smolně, ale asi i zaslouženě. Už v 8minutě jsme prohrávali 0:1. Aktivita soupeře byla stále vysoká a my jsme dlouho nevěděli co hrát. Až okolo 20minuty jsme postupně hru vyrovnali. Začal boj ve středu hřiště. Moc šancí jsme neviděli, ale postupně jsme konečně zvyšovali aktivitu. Do první zajímavé šance se dostal Vojta Houda, ale neproměnil. Druhou tentokráte obrovskou šanci měl Milan Konopásek a proměnil 1:1. Ve druhém poločase jsme viděli vyrovnané utkání, ale dlouho bez žádné šance. První větší šanci zachránil dobře chytající Lukáš Bára. Každopádně gólovou příležitost jsme měli nakonec my. V 50minutě jsme soupeři utekli a Milda Konopásek úplně sám před brankou soupeře bohužel nedal. No a bohužel dnes platilo pravidlo "nedáš dostaneš" okamžitě z protiútoku po naší chybě v obraně přišel trest, kdy nejlepší střelec Kladna se nemýlil a poslal Kladno do vedení. Zbytek utkání se odehrával ve velmi vypjaté atmosféře. Spoustu kouskování hry, zdržování apod. To nám nedovolilo vyvinout nějaký tlak a spíše se nehrálo než hrálo. Začali jsme čím dál více otevírat obranu a pouštěli se do útoku. Kladno toho využívalo k rychlým protiútokům, ale góly nedávali. V úplném závěru utkání měl na kopačce vyrovnání Martin Mrha, ale bohužel se tak nestalo. Soupeř z Kladna tak slavil další své vítězství. Nicméně tentokráte je to stálo hodně, hodně sil. My musíme zlepšit aktivitu a bojovnost hned od úvodu...

Konečný výsledek: SK Benešov - SK Kladno 1:2 (1:1)

Branky: Konopásek 1x