Vítězství 5:2 si připsali hráči U12 v utkání s plzeňským Petřínem.

Tým U19 prohrál na domácím hřišti s Motorletem Praha 0:1.

Nervózní a vyhrocené utkání dotáhl tým U14 k vítězství 4:2

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

FC Táborsko vs. SK Benešov  0 : 3 (0 : 0)

2.10.2016 11:45

Sestava: B - Bára (65min Pech). O - Brabenec, Vaner (41min Hadžalič), Stejskal, Žirovnický (46min Havránek). Z - Drábek (63min Mrha), Houda, Štolba (63min Bukovaz), Čaloun. Ú - Bílek (41min Dumský), Konopásek (36min Krunert).

10kolo nás dovedlo na hřiště Táborska, které pro nás vždy bývá velkou výzvou. Náš soupeř je sice na posledním místě naší tabulky, ale nutno tento tým pochválit. Oproti jiným soupeřům, proti kterým jsme již hráli, chtěli domácí Táborsko hrát fotbal. Hráli po zemi, kombinovali, makali, bojovali atd. Myslím, že Táborsko bude své soupeře trápit čím dál více. No a teď už k samotnému utkání. Řekli jsme si, že do soupeře vletíme a opak byl pravdou. Táborsko od první minuty vletělo do nás. Myslím, že to nás hodně zaskočilo a v první půli jsme sledovali hodně vyrovnané utkání plné soubojů hlavně ve středu hřiště. Moc šancí nám oba týmy nepřipravili. Byl to boj o každý míč a i proto skončila první půle bezbrankovou remízou a šancí jsme viděli velmi málo. Ve druhé půli jsme přečkali úvodní tlak domácích, kdy si vytvořili jednu obrovskou příležitost, ale naštěstí zachránil Lukáš Bára. Poté jsme se probudili a začali úřadovat střídající hráči. Zvýšili jsme tlak na bránu, více si dovolili a byli důraznější. Odměnou byla branka Matěje Havránka ve 48minutě. 0:1 pro nás. Po této brance se hodně na hřišti přiostřilo. Spoustu tvrdých soubojů a nervozity na hřišti bylo znát. Naštěstí jsme to zvládli a v 60minutě opět střídající hráč zvyšoval na 0:2 pro nás, konkrétně Míša Dumský. Poté se Táborsko už nedokázalo vzpamatovat a po krásné standartní situaci, kterou zahrával Kruny a výborný náběh Páti Brabence, který vstřelil gól na 0:3 bylo definitivně rozhodnuto. Tento zápas pojistil naší zatím krásnou druhou příčku v tabulce a v příštím kole nás čeká soupeř z Kladna a tedy i zápas o první místo ligové tabulky.

Konečný výsledek: FC Táborsko - SK Benešov 0:3 (0:0)

Branky: Havránek, Dumský, Brabenec