Petr Čaloun svým gólem rozhodl o zisků bodů pro Benešov.

Po výborném prvním poločase si naši starší žáci už vítězsvtí vzít nenechali.

23°/8°17°/7°19°/8°

1.FC Karlovy Vary vs. SK Benešov  3 : 5 (1 : 4)

28.9.2016 12:45

Sestava: B - Bára (55min Pazourek). O - Vaner (45min Tuška), Štolba, Stejskal, Brabenec. Z - Drábek, Žirovnický (45min Dumský), Houda (52min Havránek), Čaloun (55min Hadžalič). Ú - Bílek (52min Bouša), Krunert (36min Konopásek).

Do odvety s Vary jsme nastoupili ve změněné sestavě, která se týkala zejména středu hřiště. Od začátku jsme soupeře přehrávali a dostávali se do šancí. Karlovy Vary byli v úvodu utkání dost zataženi a my toho využívali. Po 14minutách jsme se zaslouženě dostali už do vedení 2:0, když obě branky vstřelil hodně aktivní Péťa Čaloun. V 19minutě na 3:0 zvyšoval Kruny a vypadalo to, že je rozhodnuto. Pravděpodobně jsme se uspokojili a najednou nás soupeř začal trápit a už ve 22minutě bylo sníženo na 3:1 a poté měli Vary další šance. Naštěstí jsme soupeři ještě do přestávky dali branku na 4:1 a to nás dost uklidnilo. Ve druhé půli jsme brzy střídali a postupně se do zápasu dostali všichni hráči. Ve 42 minutě jsme zvýšili už na 5:1 a následně neproměnili tutovou šanci na 6:1 a jak už to bývá, soupeř z protiútoku snížil na 5:2. V závěru přišlo snížení i na 5:3, ale zápas jsme si již pohlídali a zaslouženě zvítězili.

Konečný výsledek: Karlovy Vary - SK Benešov 3:5 (1:4)

Branky: 2x Čaloun, 1x Krunert, 1x Houda, 1x Bílek.