Aktuality

[všechny aktuality]
Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si z ligové soutěže odskočí klokani k souboji 2. kola MOL Cupu. Výkop na stadionu u Konopiště bude v 17:30. Zveme všechny příznivce fotbalu na neopakující se podívanou srovnání 3. a 1. ligy .
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
27°/16°29°/16°18°/11°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

SK Benešov vs. 1.FC Karlovy Vary  4 : 2 (1 : 1)24.9.2016 16:30 

Sestava: B - Bára (64min Pech). O - Brabenec, Houda, Stejskal, Žirovnický (58min Vaner). Z - Drábek, Dumský (31 Havránek), Hadžalič (50min Bukovaz), Čaloun (64min Stěhule). Ú - Bílek (60min Bouša), Konopásek (36min Krunert).

Chlapci dostali motivaci, že pokud nyní vyhrají 3 utkání po sobě smlsneme si na nějakém tréninku pizzu. První utkání jsme zvládli, ale tak jednoduché to nebylo. Už v 8minutě jsme udělali chybičku, kdy nám utekl z ničeho nic jeden z hráčů Karlových Varů a náhle jsme prohrávali 0:1. Přesně toho jsme se báli. Soupeř začal bránit a my útočili pořád do plných. Až deset minut před koncem první půle se nám podařilo vyrovnat. Pavel Drábek zachoval klid a našel nabíhajícího Mildu Konopáska, který zakončil do odkryté brány. Každopádně s vývojem a hlavně aktivitou v první půli jsme vůbec nebyli spokojeni a tak bylo o poločase, co vysvětlovat. Ovšem začátek druhé půle se nám povedl, hned v úvodu skóroval Kruny a o pět minut to Kruny zopakoval. Najednou jsme vedli 3:1 a měli zápas pod kontrolou. Místo toho abychom využili šance a utkání definitivně pojistili, přišlo opět snížení od soupeře. Naštěstí vedení o dva góly vystavní střelou pojistil Buky a to v 60minutě. Zbytek utkání jsme už dohráli v poklidu. Věříme, že vítězství zopakujeme i ve středu na hřišti soupeře.

Konečný výsledek: SK Benešov - K.Vary 4:2 (1:1)

Branky: Konpásek 1x, Krunert 2x, Bukovaz 1x.SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM