Aktuality

[všechny aktuality]
Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si z ligové soutěže odskočí klokani k souboji 2. kola MOL Cupu. Výkop na stadionu u Konopiště bude v 17:30. Zveme všechny příznivce fotbalu na neopakující se podívanou srovnání 3. a 1. ligy .
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
27°/16°29°/16°18°/11°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

FC Tempo Praha vs. SK Benešov  2 : 2 (2 : 2)17.9.2016 11:45 

Sestava: B - Bára. O - Brabenec, Štolba, Stejskal (52min Havránek), Žirovnický (43min Dumský). Z - Drábek (36min Krunert), Hadžalič (62min Bukovaz), Houda (66min Vaner), Čaloun. Ú - Bílek, Konopásek.

Brzká odveta slibovala vyhecované a těžké utkání. První poločas byl skoro jako přes kopírák z úterního zápasu. My jsme začali dost aktivně a dostávali se do šancí. A už v 7minutě po krásné střele Fildy Bílka jsme vedli 1:0 a vše vypadalo dost nadějně. Bohužel o 3minuty později jsme nedůrazně obsadili výborně hrajícího Vitíka z Tempa Praha a bylo vyrovnáno. V 17min navíc domácí Tempo přidalo druhou branku a bylo to 2:1 pro domácí. Naštěstí jsme nesložili zbraně a bojovali dále. Ve 23minutě byl na konci naší kombinace Milda Konopásek a ten také vyrovnal. Ve druhém poločase jsme sledovali opatrnější hru. Chvílema to vypadalo, že soupeř Tempo Praha se spokojil s výsledkem 2:2 a už se nikam moc nehnali. My ovšem chtěli vyhrát a bojovali dále. Komplikace přišla v 50minutě zápasu, když už jsme chystali střídání, tak se zranil Stejsky. Museli jsme zareagovat a rozestavení změnit. I přesto jsme v závěru zápasu domácí hodně zatlačili a obléhali šestnáctku soupeře. Bohužel bez branky a tak zápas skončil nerozhodně 2:2. Bod navíc může získat tým, který vyhraje na penalty. Na pokutové kopy jsme šli v tomto složení: Konopásek, Bukovaz, Krunert, Brabenec, Vaner. Bohužel Konopásek, Bukovaz, Krunert penaltu neproměnili, soupeř proměnil vše a tak bylo rychle rozhodnuto. Tempo Praha získalo nakonec body dva a my jeden.

Konečný výsledek: Tempo Praha - SK Benešov 3:2 po pokutových kopech (2:2)

Branky: Bílek, KonopásekSK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM