Aktuality

[všechny aktuality]
Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si z ligové soutěže odskočí klokani k souboji 2. kola MOL Cupu. Výkop na stadionu u Konopiště bude v 17:30. Zveme všechny příznivce fotbalu na neopakující se podívanou srovnání 3. a 1. ligy .
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
27°/16°29°/16°18°/11°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

SK Benešov vs. FC Tempo Praha  4 : 3 (2 : 2)13.9.2016 17:00 

Sestava: B - Pazourek (36min Bára). O - Brabenec, Houda, Stejskal, Žirovnický (55min Bukovaz). Z - Drábek (48min Dumský), Havránek (42min Hadžalič), Krunert, Čaloun (63min Stěhule). Ú - Bílek (63min Bouša), Konopásek (36min Štolba).

Jako vždy nás proti Tempu Praha čekalo těžké a vyrovnané utkání. Prvních 10minut jsme se jakoby oťukávali a nic moc se nedělo. Pak přišli první náznaky šancí zejména z naší strany a ve 13minutě po krásné kombinaci a pěkném zakončení Mildy Konopáska jsme se dostali do vedení. Bohužel poté soupeř během 7minut otočil skóre a rázem vedl 2:1. Naštěstí jsme opět po hezké kombinaci v závěru poločasu srovnali a šli do kabin za stavu 2:2. Do druhé půle jsme vstoupili v pozměněné sestavě. Zejména naše stoperská dvojice byla ve složení Stejsky a Kruny. Ve druhém poločase jsme soupeře tlačili více a více. Neproměňovali jsme ovšem obrovské šance. Naprostou řadu šancí... Nakonec jsme se přece jen dočkali vedení a to díky proměněné penaltě Krunyho. Na 4:2 zvyšoval Péťa Čaloun a vše vypadalo už nadějně. Ale soupeř se nevzdával a utekl nám jednou, kdy výborně zachránil Lukáš Bára a hned vzápětí utekl podruhé a bohužel přišlo snížení na 4:3 cca 5minut před koncem. I když to byly nervy utkání jsme už dotáhli do vítězného konce.

Konečný výsledek: SK Benešov - FC Tempo Praha 4:3 (2:2)

Branky: Konopásek, Drábek, Krunert, ČalounSK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM