Aktuality

[všechny aktuality]
Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si z ligové soutěže odskočí klokani k souboji 2. kola MOL Cupu. Výkop na stadionu u Konopiště bude v 17:30. Zveme všechny příznivce fotbalu na neopakující se podívanou srovnání 3. a 1. ligy .
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
27°/16°29°/16°18°/11°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

SK Benešov vs. Slavoj Vyšehrad  3 : 5 (2 : 2)10.9.2016 17:00 

Sestava: B - Bára. O - Brabenec, Houda, Stejskal, Žirovnická. Z - Drábek (60min Bukovaz), Havránek (49min Dumský), Štolba (41min Hadžalič), Čaloun. Ú - Bílek, Konopásek (36min Krunert).

Věděli jsme, že musíme uhlídat zejména hráče Vyšehradu Vu Chung Hieu, který má naprosto neuvěřitelný tah na bránu a perfektní zakončení. V kabině jsme si řekli, jak na něj apod. Přesto jsme to vůbec nezvládli a tento hráč nás porazil. Opravdu se nedá ani říci, že nás porazil Vyšehrad. Porazil nás Vu Chung Hieu se svou družinou z Vyšehradu. Tento hráč nám vstřelil všech 5 branek a neustále trápil naše hráče. Vyšehrad vše směřoval právě na tohoto hráče a vyšlo jim to. I když jsme se snažili hrát fotbal a měli spoustu šancí - opět jsme nedávali góly. Soupeř hrál zejména na brejkové situace, které řešil již poněkolikáte zmiňovaný Vu Chung Hieu. Nemůže se nám stát, že nás porazí jeden hráč a proto se musíme pro příště ponaučit z chyb a nedopustit to.

Konečný výsledek: SK Benešov - Vyšehrad 3:5 (2:2)

Branky: Bílek, Konopásek, Bukovaz.SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM