Aktuality

[všechny aktuality]
U12 si v Pyšelích poradila s Petřínem Plzeň

U12 si v Pyšelích poradila s Petřínem Plzeň

Vítězství 5:2 si připsali hráči U12 v utkání s plzeňským Petřínem.
Devatenáctka prohrála doma s Motorletem

Devatenáctka prohrála doma s Motorletem

Tým U19 prohrál na domácím hřišti s Motorletem Praha 0:1.
U14 zvládla utkání s Litvínovem

U14 zvládla utkání s Litvínovem

Nervózní a vyhrocené utkání dotáhl tým U14 k vítězství 4:2

Počasí v Benešově

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

SK Petřín Plzeň vs. SK Benešov  0 : 3 (0 : 1)3.9.2016 11:45 

Sestava: Bára - Žirovnický, Houda (Vaner 43min.), Stejskal, Brabenec - Drábek (Tuška 61min.), Havránek (Dumský 46min.), Štolba (Bukovaz 68min.), Čaloun - Bílek, Konopásek (Hadžalič 36min.)

Nestřídali: Pech, Bouša.

Po třech vydařených zápasech a na vítězné vlně jsme chtěli uspět i v Plzni. Začátek utkání jsme měli dobrý a hned v úvodu dostali soupeře pod tlak a vytvořili si několik obrovských příležitostí. Bohužel jsme nevstřelili branku a pak soupeř začal kousat... Petřín Plzeň si vytvořila zajímavé příležitosti a jakoby zjistila, že s námi může hrát vyrovnané utkání. V polovině prvního poločasu se dalo říci, že chvílema měli domácí převahu a začali nás trápit čím dál více. Naštěstí nás podržel v brance Lukáš Bára nebo obrana vše na poslední chvíli zvládla. Zejména dobře hrající Stejsky. A i když domácí byli důraznější a v soubojích 1:1 často vyhrávali z ničeho nic jsme v poslední minutě z brejkové situace vstřelili branku a dostali se do vedení.

Plzenští si moc dobře uvědomovali, že šance na vyrovnání a zdramatizování zápasu tady je a tak jsme sledovali ve druhé půli hodně bojovné a důrazné utkání z obou stran. Zejména naše levá strana měla co dělat aby zastavila hrozící útoky soupeře. Nicméně ani my jsme se nedali a po důrazu nebo kombinaci dělali obraně domácích velké problémy. Dostávali se do několika šancí, ale asi až ta třetí ve druhé půli skončila brankou a stav byl 2:0 pro nás. V závěru jsme hráli dobře a soupeře už do výrazných šancí nepouštěli. V úplném závěru zápasu naopak pojistili výsledek na 3:0 brankou z pokutového kopu. Dnes musíme uznat, že vítězství 3:0 vypadá přesvědčivě, ale zdaleka tak jednoduché to nebylo. Nadřeli jsme se, ale zároveň ukázali sílu našeho týmu a i proto po čtyřech odehraných kolech držíme první místo ligové tabulky :-)

Konečný výsledek: SK Petřín Plzeň - SK Benešov 0:3 (0:1)

Branky: Konpásek, Bílek, Bukovaz (penalta)SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM
close