Aktuality

[všechny aktuality]
Patnáctka zvítězila v Náchodě

Patnáctka zvítězila v Náchodě

Petr Čaloun svým gólem rozhodl o zisků bodů pro Benešov.
U14 si pro body přijela do Náchoda

U14 si pro body přijela do Náchoda

Po výborném prvním poločase si naši starší žáci už vítězsvtí vzít nenechali.
Třináctka na Admiře těsně vyhrála.

Třináctka na Admiře těsně vyhrála.

S odřenýma ušima dokázali hráči U13 zvítězit na Admiře.

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
23°/8°17°/7°19°/8°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Next-Car FAČR

SK Petřín Plzeň vs. SK Benešov  0 : 3 (0 : 1)3.9.2016 11:45 

Sestava: Bára - Žirovnický, Houda (Vaner 43min.), Stejskal, Brabenec - Drábek (Tuška 61min.), Havránek (Dumský 46min.), Štolba (Bukovaz 68min.), Čaloun - Bílek, Konopásek (Hadžalič 36min.)

Nestřídali: Pech, Bouša.

Po třech vydařených zápasech a na vítězné vlně jsme chtěli uspět i v Plzni. Začátek utkání jsme měli dobrý a hned v úvodu dostali soupeře pod tlak a vytvořili si několik obrovských příležitostí. Bohužel jsme nevstřelili branku a pak soupeř začal kousat... Petřín Plzeň si vytvořila zajímavé příležitosti a jakoby zjistila, že s námi může hrát vyrovnané utkání. V polovině prvního poločasu se dalo říci, že chvílema měli domácí převahu a začali nás trápit čím dál více. Naštěstí nás podržel v brance Lukáš Bára nebo obrana vše na poslední chvíli zvládla. Zejména dobře hrající Stejsky. A i když domácí byli důraznější a v soubojích 1:1 často vyhrávali z ničeho nic jsme v poslední minutě z brejkové situace vstřelili branku a dostali se do vedení.

Plzenští si moc dobře uvědomovali, že šance na vyrovnání a zdramatizování zápasu tady je a tak jsme sledovali ve druhé půli hodně bojovné a důrazné utkání z obou stran. Zejména naše levá strana měla co dělat aby zastavila hrozící útoky soupeře. Nicméně ani my jsme se nedali a po důrazu nebo kombinaci dělali obraně domácích velké problémy. Dostávali se do několika šancí, ale asi až ta třetí ve druhé půli skončila brankou a stav byl 2:0 pro nás. V závěru jsme hráli dobře a soupeře už do výrazných šancí nepouštěli. V úplném závěru zápasu naopak pojistili výsledek na 3:0 brankou z pokutového kopu. Dnes musíme uznat, že vítězství 3:0 vypadá přesvědčivě, ale zdaleka tak jednoduché to nebylo. Nadřeli jsme se, ale zároveň ukázali sílu našeho týmu a i proto po čtyřech odehraných kolech držíme první místo ligové tabulky :-)

Konečný výsledek: SK Petřín Plzeň - SK Benešov 0:3 (0:1)

Branky: Konpásek, Bílek, Bukovaz (penalta)SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM
close