Počasí v Benešově

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Next-Car FAČR

SK Benešov vs. FK Baník Sokolov  4 : 2 (3 : 1)31.8.2016 17:00 

Sestava: Bára (Pazourek 40.) – Brabenec, Houda, Stejskal, Žirovnický (Bukovaz 60.) – Čaloun (Tuška 50.) , Krunert (Dumský 45.), Štolba (Vaner 47.), Drábek – Konopásek (Havránek 35.), Bílek

Po sobotní výhře nad Litvínovem jsme byli namotivovaní i do tohoto zápasu, i když jsme věděli, že to bude těžší soupeř. Ze začátku to bylo vyrovnané utkání, do chvíle, kdy Konopásek poprvé skóroval po individuální akci. Euforie však přešla velmi rychle, kdy po chybě gólmana Báry, který při výběhu proti útočníkovi podklouzl i vlivem zranění, nestihl doběhnut a útočník Sokolova umístil balón do prázdné brány. Do chvíle, než Konopásek vstřelil na 2:1, Čaloun neproměnil velikou příležitost, a tým se trápil. Do konce poločasu završil Konopásek hattrick a my mohli s klidem jít do kabin.

Druhá půlka byla od začátku bojovná a na naší straně, zejména vlivem zranění, nebyla znát kvalita jako během první půle. A začali jsme pomalu prostřídávat všechny náhradníky. Všichni hráči druhé půle ukázali vůli a chuť zvítězit, neboť protivník tlačil a pohrozil několika průnikovými přihrávkami, které naše obrana likvidovala úspěšně. Když tlak sílil, gólman Pazourek udělal taktickou chybu, kdy po malé domů, chytil míč do rukou. Situaci naštěstí nezvládli hosté a nepřímý kop netrefili podle svých představ. V závěru Bílek ukázal svou bojovnost a chuť vstřelit gól a díky své bojovnosti dotlačil skóre na konečných 4:1. Do konce utkání zbývaly chvilky, a po závěrečném hvizdu, jsme mohli slavit 9 bodů v této sezóně.

Konečný výsledek: SK Benešov - FK Baník Sokolov 4:2 (3:1)

Branky: 3x Konopásek, 1x Bílek.SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM