Aktuality

[všechny aktuality]
Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si z ligové soutěže odskočí klokani k souboji 2. kola MOL Cupu. Výkop na stadionu u Konopiště bude v 17:30. Zveme všechny příznivce fotbalu na neopakující se podívanou srovnání 3. a 1. ligy .
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
27°/16°29°/16°18°/11°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

SK Benešov vs. FK Litvínov  4 : 1 (1 : 1)27.8.2016 17:00 

Základní sestava: Bára – Stejskal, Žirovnický, Brabenec, Vaner – Čaloun, Drábek, Havránek, Konopásek – Bílek, Dumský

Střídali: Pazourek, Krunert, Bouša, Tuška, Stěhule

Po nevydařeném utkání našich U15, jsme nastoupili do zápasu s odhodláním své starší kolegy pomstít a zvítězit nad Litvínovskými U14. Začátek prvního poločasu ale tomuto předsevzetí neodpovídal a v odpoledním vedru byla naše hra pomalá, bez patřičného nasazení a pohybu, bez kvalitních přihrávek a nabídek. Soupeř nás tedy zákonitě potrestal a šel do vedení 1:0. Hra byla na obou stranách nadále nepřesná a bez šťávy, nicméně s přibývajícím časem jsme získávali převahu, začali hrát po křídlech a dostávat se konečně do prostor před soupeřovou brankou. Vyústěním naší snahy bylo několik příležitostí, z nichž po jedné z nich Péťa vyrovnal na 1:1. Po tomto pěkném momentu se ale o chvíli později po chybě na půlce dostal soupeř do brejku, který však Domča uhasil na poslední chvíli za cenu žluté karty. S výsledkem 1:1 se šlo do šaten, kde trenérka Lucka chlapcům promluvila do duše, kluci se pak zdravě povzbudili a mohlo se jít do druhé půle, ale to již bez zraněného Baruny (střídal ho Pazi) a Michala D., kterého na druhý poločas nahradil Michal K. Druhá část zápasu začala sice opět trochu vlažně, ale pak Filda Bílek dal branku a my poprvé a hlavně nadobro šli v utkání do vedení. Čekaly nás ale ještě nervydrásající chvíle, kdy si litvínovští kluci vypracovali dvě dobré příležitosti, které však Pazi s „ledovým“ klidem jistil a sérii rohů, kdy jsme je jen se  štěstím odvraceli. Pohodu do utkání pak ale vnesl Milda třetím gólem a vítězství potvrdil Michal Krunert po proměněné penaltě za žlutý zákrok zezadu na unikajícího Petra Čalouna ve vápně. V závěru zápasu ještě  střídali Filip Tuška, Šimon Bouša a Ondřej Stěhule a je nutno podotknout, že jsme si stačili ještě vypracovat dvě nebo tři tutovky, které však kluci již neproměnili. Sportovně ale musíme uznat, že náš soupeř hrál dobře, pěkně nás potrápil a ukázal našim borcům, že v soutěži nejsou slabé týmy a že všechny zápasy budou těžké až do poslední minuty.

Konečný výsledek: SK Benešov - FK Litvínov 4:1 (1:1)

Branky: Čaloun, Bílek, Konopásek, Krunert.SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM