Vítězství 5:2 si připsali hráči U12 v utkání s plzeňským Petřínem.

Tým U19 prohrál na domácím hřišti s Motorletem Praha 0:1.

Nervózní a vyhrocené utkání dotáhl tým U14 k vítězství 4:2

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

SK Benešov vs. FK Litvínov  4 : 1 (1 : 1)

27.8.2016 17:00

Základní sestava: Bára – Stejskal, Žirovnický, Brabenec, Vaner – Čaloun, Drábek, Havránek, Konopásek – Bílek, Dumský

Střídali: Pazourek, Krunert, Bouša, Tuška, Stěhule

Po nevydařeném utkání našich U15, jsme nastoupili do zápasu s odhodláním své starší kolegy pomstít a zvítězit nad Litvínovskými U14. Začátek prvního poločasu ale tomuto předsevzetí neodpovídal a v odpoledním vedru byla naše hra pomalá, bez patřičného nasazení a pohybu, bez kvalitních přihrávek a nabídek. Soupeř nás tedy zákonitě potrestal a šel do vedení 1:0. Hra byla na obou stranách nadále nepřesná a bez šťávy, nicméně s přibývajícím časem jsme získávali převahu, začali hrát po křídlech a dostávat se konečně do prostor před soupeřovou brankou. Vyústěním naší snahy bylo několik příležitostí, z nichž po jedné z nich Péťa vyrovnal na 1:1. Po tomto pěkném momentu se ale o chvíli později po chybě na půlce dostal soupeř do brejku, který však Domča uhasil na poslední chvíli za cenu žluté karty. S výsledkem 1:1 se šlo do šaten, kde trenérka Lucka chlapcům promluvila do duše, kluci se pak zdravě povzbudili a mohlo se jít do druhé půle, ale to již bez zraněného Baruny (střídal ho Pazi) a Michala D., kterého na druhý poločas nahradil Michal K. Druhá část zápasu začala sice opět trochu vlažně, ale pak Filda Bílek dal branku a my poprvé a hlavně nadobro šli v utkání do vedení. Čekaly nás ale ještě nervydrásající chvíle, kdy si litvínovští kluci vypracovali dvě dobré příležitosti, které však Pazi s „ledovým“ klidem jistil a sérii rohů, kdy jsme je jen se  štěstím odvraceli. Pohodu do utkání pak ale vnesl Milda třetím gólem a vítězství potvrdil Michal Krunert po proměněné penaltě za žlutý zákrok zezadu na unikajícího Petra Čalouna ve vápně. V závěru zápasu ještě  střídali Filip Tuška, Šimon Bouša a Ondřej Stěhule a je nutno podotknout, že jsme si stačili ještě vypracovat dvě nebo tři tutovky, které však kluci již neproměnili. Sportovně ale musíme uznat, že náš soupeř hrál dobře, pěkně nás potrápil a ukázal našim borcům, že v soutěži nejsou slabé týmy a že všechny zápasy budou těžké až do poslední minuty.

Konečný výsledek: SK Benešov - FK Litvínov 4:1 (1:1)

Branky: Čaloun, Bílek, Konopásek, Krunert.