Petr Čaloun svým gólem rozhodl o zisků bodů pro Benešov.

Po výborném prvním poločase si naši starší žáci už vítězsvtí vzít nenechali.

FC Písek vs. SK Benešov  4 : 6 (3 : 3)

21.8.2016 11:45

FC Písek - SK Benešov, 10+1, 2x35min.

Sestava: B - Bára. O - Bukovaz (35min střídání Konopásek), Stejskal, Houda (57min střídání Vaner), Brabenec. Z - Drábek, Havránek (50min střídání Dumský), Štolba, Čaloun. U - Bílek (65min střídání Bouša), Krunert. Bez střídání: Stěhule, Tuška.

Do utkání jsme měli výborný vstup. Po 5 minutách jsme mohli vést už 3:0, když nejprve v obrovské příležitosti neproměnil Míša Krunert a následně 2x Peťa Čaloun. Nic méně Míša Krunert se ve své druhé příležitosti v 7minutě už nemýlil a vedli jsme 1:0. I Péťa Čaloun pak vše napravil, když hlavně ve druhé půli připravil nějaké akce i branky, ale to předbíháme. Každopádně po sedmi minutách když jsme vedli 1:0 a soupeře jasně přehrávali vše vypadalo velmi nadějně. Pak ovšem ve 13minutě z ničeho nic soupeř z protiútoku vyrovnal a probudil se. Najednou se hra vyrovnala a ve 20 minutě jsme už prohrávali 2:1. Nic jsme nevzdávali a bojovali dále a skóre otočili na 2:3 pro nás, přesto soupeř do poločasu stihl vyrovnat a tak se šlo do kabin za stavu 3:3. Do druhého poločasu jsme nastoupili s ohodláním pohlídat nebezpečné protiútoky soupeře a dostat se do vedení. To se nám povedlo, přišla krásná kombinace - dosti podobná té co jsme nacvičovali na tréninku a na konci z těžkého kopu volejem pod břevno zakončil Pája Drábek, bohužel opět záhy bylo vyrovnáno na 4:4. Když už se zdálo, že to bude opravdu dnes složité odskočit a udržet výsledek přišla nečekaná střela Páti Brabence a vedli jsme 5:4. O tři minuty později v 60min utekl Milda Konopásek, soupeř fauloval a byla penalta. Samotný Milda s přehledem proměnil a poprvé jsme soupeři odskočili o dva góly. To už bylo pro Písek nedosažitelné a tak jsme mohli slavit výhru nad těžkým soupeřem z Písku.

Branky: 2x Krunert, 1x Bílek, 1x Brabenec, 1x Drábek, 1x Konopásek.

Konečný výsledek: FC Písek - SK Benešov 4:6 (3:3)