Aktuality

[všechny aktuality]
Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si z ligové soutěže odskočí klokani k souboji 2. kola MOL Cupu. Výkop na stadionu u Konopiště bude v 17:30. Zveme všechny příznivce fotbalu na neopakující se podívanou srovnání 3. a 1. ligy .
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
27°/16°29°/16°18°/11°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

SK Benešov vs. FK Jindřichův Hradec  4 : 3 (4 : 2)6.8.2016 10:00 

Sestava: B - Bára, Pazourek, Stěhule, Pech. O - Žirovnický, Stejskal, Houda (Vaner), Bukovaz (Tuška). Z - Drábek, Havránek, Brabenec, Čaloun. U - Bílek (Bouša), Konopásek (Dumský).

Utkání jsme odehráli 3x25min a většina hráčů Jindřichova Hradce byla o rok starší tedy ročník 2002. Do utkání jsme měli vynikající vstup, když po napadání a chybě soupeře, jsme již v první minutě vedli 1:0. Poté, ale soupeř ukázal své kvality. Hrál pěkný kombinační fotbal a v utkání byly fáze, kdy jsme se velmi nadřeli než jsme získali míč. Přesto jsme si v první pětadvacetiminutovce vypracovali spoustu šancí a asi i zaslouženě zvítězili 4:1. Bohužel druhá a třetí dvacetiminutovka byla taková ospalá z obou stran. Z ničeho nic soupeř snížil a o chvíli později svou trplělivou kombinační hrou snížil podruhé už na 4:3 pro nás. V závěru naštěstí nedošlo k nějakému velkému tlaku a tak jsme už výsledek udrželi a zvítězili.

Konečný výsledek: SK Benešov - FK Jindřichův Hradec 4:3 (4:1, 0:1, 0:1)SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM