Aktuality

[všechny aktuality]
Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si z ligové soutěže odskočí klokani k souboji 2. kola MOL Cupu. Výkop na stadionu u Konopiště bude v 17:30. Zveme všechny příznivce fotbalu na neopakující se podívanou srovnání 3. a 1. ligy .
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
27°/16°29°/16°18°/11°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

FK Viktoria Žižkov vs. SK Benešov  2 : 4 (1 : 1)2.8.2016 18:00 

Po nepovedeném zápase v Českých Budějovicích nás čekal další těžký ligový tým a to Viktoria Žižkov. Ponaučili jsme se z chyb a rozhodli se, že do utkání vletíme a budeme hodně aktivní už na polovině soupeře. Domluvili jsme se na sehrání zápasu 3x25minut.

No a to se nám přesně podařilo. Už od prvních minut jsme soupeře přehrávali a dlouho Žižkovu nepůjčili míč. Během pár úvodních minut jsme si vypracovali obrovské množství šancí, ale bez čestného úspěchu. Soupeř víceméně ohrožoval naší obranu a bránu jen z rychlých protiútoku. Nicméně jsme se čím dál více dostávali do šancí a nakonec se nám podařilo i jednu proměnit po krásné akci Fildy Bílka, který našel v náběhu Mildu Konopáska a dali jsme na 1:0. Ve druhé třetině jsme chvílema trošku polevili a z první velké šance soupeř ihned skóroval 1:1. Navíc Žižkov zvýšil na 2:1 a nevypadalo to s námi dobře. NIc jsme nevzdali a makali dále, opět drželi míč, kombinovali a přišla i zasloužená odměna a otočení výsledku na 4:2. Odehráli jsme velmi dobré utkání, naprosto odlišné od toho předchozího. Všichni si za toto utkání zaslouží pochvalu a věřme že budeme takto hrát dál a dál.

Konečný výsledek: FK Viktoria Žižkov - SK Benešov 2:4 (1:1)

Branky: Konopásek 2x, Čaloun 1x, Brabenec 1x.SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM