7°/4°6°/3°7°/3°

Narozeniny slaví

FK Motorlet Praha vs. SK Benešov  1 : 3 (0 : 1)

19.8.2015 10:00

Náš tým v druhém vystoupení na hřišti soupeře na startu nové sezóny využil úvodního zaváhání týmu Motorletu, kdy po třech hrubkách soupeře v rozehrávce dokázal jednu potrestat z kopačky Smejkala po asistenci Navrátila. Po další minuty se odvíjel vyrovnaný souboj o střed pole s občasnými náznaky šancí, až v 25. minutě přišla velká příležitost od Martina Skleničky. Martin bohužel pouze rozezvučel tyč soupeřovy brány. A v 31. minutě nedotáhl do úspěšného konce své sólo Michal Smejkal. Minutu poté nám rozhodčí upřel penaltu a na závěr poločasu neproměnil své sólo na brankáře opět Martin Sklenička. Co se nepodařilo v koncovce poločasu prvního, přišlo v úvodu druhého dějství. Na 0:2 si vše zopakovali Smejkal s Navrátilem z dějství prvního. Za pět minut mohl uklidňující třetí trefu přidat Jan Hradecký, ale ve 100% šanci promáchl. Až v 52. minutě přišlo uklidnění z tvrdé střely Martina Skleničky na zadní tyč, asistenci si připsal kdo jiný než Lukáš Navrátil. V 54. minutě sice soupeř vstřelil svůj gól naděje, na víc se ale nezmohl.  Góly: Smejkal 2x, Sklenička.

20 , 2 Jan Hradecký (55. - 3 Matěj Pajk), 17 Martin Jiroušek, 6 Ondřej Vosáhlo, 4 Kryštof Kočí, 19 Martin Sklenička, 10 Dominik Dušek, 5 Michal Smejkal, 16 Miroslav Tomek, 13 Jakub Breburda, 7