Jen jediný bod dokázali na domácím hřišti uhrát naši mladší žáci s Motorletem.

Oby týmy mladších žáků prohrály na severu Čech.

Oby týmy dokázaly zvítězit, U13 dokonce bez ztráty kytičky.

2°/-1°1°/-2°1°/-3°

SK Benešov U14 vs. FC Graffin Vlašim U14  3 : 0 (2 : 0)

1.6.2014 11:45  branky: Nováček, Machač, Baštýř ( p.k. )

Naprosto zasloužené vítězství v posledním mistrovském zápase v sezóně 2013 /2014. Na závěr sezóny jsme narazili v okresním derby na soupeře, který kladl nejmenší fotbalový odpor ze všech našich soupeřů v této ligové sezóně. Naši hráči od první minuty do poslední minuty předváděli pohledný kombinační fotbal na jeden až dva doteky a vytvářeli si gólové příležitosti jako na běžícím pásu. Jejich proměňování bylo ovšem dosti zoufalé, takže soupeř odjel s přijatelnou porážkou 0:3 místo toho, aby rozdíl ve skóre byl minimálně desetibrankový. Naši hráči se předháněli v zahazování brankových příležitosí a zřejmě bez našeho vědomí si vyhlásili jejich oblíbenou tréninkovou soutěž kdo trefí více břeven nebo tyček. I přes relativně nízkou výhru pochvala pro naše hráče, protože jejich hra a pohyb byl velmi slušný. V soupeřově týmu nás zaujali výkonem tři hráči ( soupeřův brankář, který pochytal mnoho našich gólových šancí, náš bývalý spoluhráč Láca a Štěpán ), kteří dokázali s našimi hráči držet fotbalově i pohybově krok.

18 , 6 Adam Dumský, 22 Ondřej Rataj, 16 (. - 3 Petr Dvořák), 4 (. - 11 Vladislav Klápa), 21 Marek Horváth (. - 14 Michal Fišer), 23 Václav Kabíček (. - 12 Daniel Slepička), 5 Martin Štětina, 24 (. - 8 Zdeněk Šedivý), 9 , 17 (. - 15 Jakub Baštýř)