Aktuality

[všechny aktuality]
Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si z ligové soutěže odskočí klokani k souboji 2. kola MOL Cupu. Výkop na stadionu u Konopiště bude v 17:30. Zveme všechny příznivce fotbalu na neopakující se podívanou srovnání 3. a 1. ligy .
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
20°/9°21°/9°22°/12°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

FK Prachatice vs. SK Benešov  0 : 1 (0 : 1)27.4.2014 16:50 

Do Prachatic jsme přijeli vybojovat každý důležitý bod s vědomím že máme kvalitního soupeře. Po rozcvičení se přihnala bouřka, krupy, přívalový déšť. Čekali jsme, zda se příroda umoudří. Po 90 minutách čekání a váhání jsme se rozhodli, že do toho jdeme. Chlapci nastoupili s viditelným odhodláním... Individuálními výkony i kolektivním pojetím soupeře zaslouženě přehráli. V 15. minutě nekompromisně prudkou střelou skóroval Blažejovský po chytré, kamarádské přihrávce od Baarieva. Nic většího na nás soupeř v průběhu hry nevymyslel, dlouhému tlaku jsme odolali a tak jsme zaslouženě zvítězili 0:1. Včera jsme měli tu provou fotbalovou emoci od rozcvičení, čekání co bude, přes zápas až po dlouhý návrat domů se zastávkou v Bějkách v Mcdonalds. Jen tak dál...   Rodičům díky za pochopení. :-)1 Daniel Budil (. - 22 Matyáš Plocek), 10 Petr Hampl, 16 , 4 Michal Kořínek, Vojtěch Pazdera, 9 Berkant Baariev (. - 7 Petr Horák), 15 , 12 Petr Vilímek (. - 17 ), 14 Petr Srb, 13 Matěj Vondrák (. - Jakub Popelka), 2 (. - 20 Milan Slanina)

SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM