Petr Čaloun svým gólem rozhodl o zisků bodů pro Benešov.

Po výborném prvním poločase si naši starší žáci už vítězsvtí vzít nenechali.

S odřenýma ušima dokázali hráči U13 zvítězit na Admiře.

16°/9°12°/6°9°/5°

SK Benešov U14 vs. TJ Kunice U14  4 : 0 (2 : 0)

19.4.2014 11:45  branky: Nováček 2x, Kabíček a ...

Náš typický zápas proti soupeři, který přijel bránit přijatelný výsledek. Držení míče v náš prospěch cca 70 % ku 30 %, střely na branku 10:2, nevyužité gólové šance 5:0. V prvním poločase jsme předvedli velmi neurovnaný výkon s mnoha nepřesnostmi a většina našich hráčů měla velmi špatný pohyb bez nabídky do kombinace. Dokud měl soupeř sílu, dokázal se v prvním poločase dostat několikrát k naší brance, ale šanci si nevytvořil. My jsme sice byli nastěhování na polovině soupeře, ale hra byla bez myšlenky a soupeř bránící v 8 hráčích dokázal naše kombinace jednoduše přerušovat. Ve druhém poločase jsme hodně prostřídali a protože soupeř odešel fyzicky, tak jsme se natrvalo usadili na polovině soupeře. Bohužel obraz naší hry se ovšem příliš nezměnil a my stále " bušili " do plných a mnoho fotbalové krásy nepředvedli. Soupeř se na naší polovinu v druhém poločasu dostal dlouhým nákopem již jenom několikrát a přes jednoho svého šikovného hráče se snažil dostat na dostřel naší branky. My jsme se snažili o časté zakončení, ale opakovaně jsme několikrát v šanci neprostřelili hradbu bránicích hráčů Kunic. Z naší strany nepovedný a neurovnaný zápas s povinným vítězstvím proti poslednímu týmu naší ligové tabulky.

18 , 16 (. - 12 Daniel Slepička), 2 Filip Mejdrech (. - 22 Ondřej Rataj), 14 Michal Fišer, 8 Zdeněk Šedivý (. - 15 Jakub Baštýř), 4 (. - 19 ), 21 Marek Horváth (. - 11 Vladislav Klápa), 5 Martin Štětina (. - 6 Adam Dumský), 23 Václav Kabíček, 9 , 17 (. - 24 )