Petr Čaloun svým gólem rozhodl o zisků bodů pro Benešov.

Po výborném prvním poločase si naši starší žáci už vítězsvtí vzít nenechali.

S odřenýma ušima dokázali hráči U13 zvítězit na Admiře.

16°/9°12°/6°9°/5°

Bohemians 1905 U14 vs. SK Benešov U14  6 : 0 (3 : 0)

13.4.2014 11:45

K dalšímu mistrovskému zápasu jsme zajížděli stejně jako minulý týden do Vršovic, ale proti kvalitnímu soupeři Bohemians 1905. Po dobrém výkonu z minulého týdne si naši hráči asi představovali další výhru nad ligovým soupeřem, ale my trenéři očekávali daleko těžší utkání než minulé kolo v Edenu. Ne náhodou soupeř vyhrál minulé kolo na horké půdě v Příbrami. Bohužel již poněkolikáté v sezóně nám ze zdravotních důvodů pro utkání chyběli oba brankáři, takže jsme si si museli vypomáhat Jakubem z ročníku 2001. kterého jsme si doslova museli vytáhnout z nástupu na jeho ligového utkání v Benešově. Jakub se ovšem situace nezalekl a zápas odchytal slušně. Obdrženým brankám zabránit nemohl a ještě vytáhl několik slušných zákroků. Naše hráče jsme opakovaně před začátkem utkání upozorňovali na přednosti hráčů soupeře, ale již začátek utkání napověděl, že hráči asi příliš neposlouchali. Naši útočné dvojici se nedařilo podržet míč a ulehčit tak přetížené záloze. Ve středu zálohy si náš bývalý hráč Adam a jeho dva šikovní spoluhráči dělali co chtěli a jejich pohyb a nasazení nám přisoudil roli statistů. K tomu se přidala v tomto zápase i naše chybující stoperská dvojice a na dvě ze tří branek jsme soupeři v prvním poločase doslova nahráli.

O poločase byla v kabině bouřka, protože prohrávat se může, ale běhat a bojovat může i horší tým. Chtěli jsme hru oživit a došlo na dvě střídání, ale začátek druhého poločasu nás zase vrátil zpátky na zem. Stačily dvě minuty hry a na pravé straně obrany jsme propadli v rychlostně běžeckém souboji a prohrávali jsme o čtyři branky. Další dvě minuty a opět jsme propadli ve středu zálohy a bylo to 5:0 a náš tým byl zralý na ručník. Poté se sice hra trochu vyrovnala, my jsme podnikli několik ojedinělých útoků po levé či pravé straně a po centrech ze stran jsme tajně doufali v korigování výsledku. Ovšem při pohledu na centr od našeho hráče, kdy na něj skáče jeden náš útočník a zbytek týmu je 20 - 30 metrů v hloubi pole za hrou nás vyvedla z optimismu. Šestá branka je opět po naší pravé straně po prohraném běžeckém souboji. I přes individuální chyby při obdržených brankách toto není hlavní důvod naší prohry. Výkon většiny hráčů v tomto zápase byl pod jejich možnosti a především propastný rozdíl byl v daleko lepším pohybu hráčů soupeře bez míče. V tomto zápase chyběla i bojovnost a obětavost, kterou naši hráči předvedli proti výbornému a fotbalovému týmu z Plzně či silovému a běhavému tým z Příbrami.

21 Jakub Schummer, 16 (. - 3 Petr Dvořák), 2 Filip Mejdrech (. - 6 Adam Dumský), 22 Ondřej Rataj (35. - 15 Jakub Baštýř), 5 Martin Štětina, 4 , 23 Václav Kabíček (. - 12 Daniel Slepička), 21 Marek Horváth (. - 8 Zdeněk Šedivý), 24 (35. - 14 Michal Fišer), 9 (. - 13 ), 17