Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
27°/16°29°/16°28°/16°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Next-Car FAČR

FK Jindřichův Hradec 1918 U14 vs. SK Benešov U14  2 : 1 (0 : 1)22.3.2014 11:45  branka: Nováček

K druhému jarnímu mistrovskému zápasu jsme zajižděli na hřiště FK Jindřichův Hradec 1918. I přes naše vysoké vtězství proti tomuto soupeři v podzimní části jsme odjížděli na hřiště soupeře s respektam, protože jsme si byli vědomi jejich podzimního vítězství nad SK Dynamo České Budějovice a remízou s SK Slavia Praha a také si uvědomili, že čtyři naše branky z pěti vstřelil na podzim " rychlonohý expres " Milan, který je dlouhodbě nemocný. V utkání starších kamarádů vypomohli našemu ročníku U15 tři naši hráči a z toho Novas odehrál celý druhý a Martin část druhého poločasu. Bohužel naši kamarádi z U15 svůj zápas také prohráli a jejich prohru podtrhl hlavní rozhodčí dvěma neodpískanými penaltami proti domacímu týmu.

My jsme se na utkání pečlivě chystali a především hráče upozorňovali na dva domácí hráče, kteří jsou zde na střídavý start a svými parametry převyšují tuto kategorii. Do utkání jsme vstoupili aktivně, snažili se kombinovat po zemi na jeden až dva doteky a soupeř kontroval dlouhými nákopy na nejvyššího hráče na hřišti, který se snažil míče sklepávat a zakončovat. Tento styl předváděl soupeř celý zápas a my jsme se s ním v některých fázích zápasu nedokázali vypořádat a soupeř si tímto stylem vytvářel závary v našem pokutovém území. V prvních patnácti minutách jsme byli aktivnější, dvakrát nebezpečně zakončovali a po pěkné kombinaci Machyho s Novasem jeho finální přihrávka volala po brance. Poté soupeř dvakrát zahrozil a v jedné situaci při nás stálo štěstí, kdy jeden ze zmiňovaných domácích hráčů střílel v gólové šanci vedle. Po prvním střídání již v 25 minutě, kdy Adama vystřídal Zdéňa ( mj. Zdeněk se své šance chytil velmi dobře a zbytek utkání odehrál velmi slušně ). V závěrečných 15 minutách jsme na hřišti dominovali a po rychlé kombinaci Fíši s Novasem vstřelíme krásnu branku, kdy Novas z dvaceti metrů přelobuje špatně postaveného brankáře soupeře.

O přestávce hráče upozorňujeme na drobné chyby ve hře a především se snažíme v hráčích probudit vyšší aktivitu při hře, protože se nám zdá, že především některé opory jsou ve hře málo aktivní bez chutí do hry a mají špatný pohyb.

Druhý poločas jsme nezačali dobře a soupeř si dlouhými nákopy na jejich nejvyššího hráče opět vytvořil několik závarů a my jsme na to reagovali druhým a třetím střídáním, kdy Kena nahradil Ládis a Fíšu Horvi. Dále jsme se křídelní kombinační hrou tlačili k soupeřově brance a několik centrů Matyho a Machyho proletěly vápnem soupeře bez našeho gólového zakončení. Bohužel soupeř z ojedinělé akce vyrovnal, kdy na naší pravé straně jsme neobsadili hráče a soupeř z hranice vápna umístěnou, ale slabou střelou srovnal stav utkání, kde možná Vargis na tuto střelu později reagoval. Protože aktivita byla stále na naší straně, věřili jsme se v otočení skóre v náš prospěch a hnali hráče do útoku. Dokázali jsme si vytvořít několik závarů, střeleckých šanci a 5 minut před koncem měl Novas na noze náš vítězný gól, ale těsně minul. Bohužel z neúspěšného dobývání soupeřovi branky, který kolem svého vápna vystavěl obrannou tvrz začali být naši hráči podráždění, neustále držení našich hráčů nebylo rozhodčím trestáno a některým našim klíčovým hráčům začaly docházet síly. Vyčerpaného Vopiho vystřídal Bašta a doufali jsme v jeho čich a hlad po gólech. Jakub bohužel nezachytil nástup  do utkání a o míče v osobních soubojích spíše přicházel a poté zbytečně fauloval a umožnil soupeři tahat minuty. V poslední a nastavené minutě jsme se opět tlačili dopředu do útoku a celý tým včetně stoperů byl hluboko na polovině soupeře. Od unaveného Novase přišla ztráta míče a soupeř dlouhým nákopem našel opět svého nejvyššího hráče, který ze své poloviny hřiště šel sám na naši branku a Ládis ani rychlý Fiky mu nezbránili skórovat. Okamžitě po vstřelení branky rozhodčí ukončuje zápas. Hráči padají zklamáním na zem a soupeř se raduje z nezaslouženého vítězství. Opět se potvrzují slova věhlasného trenéra, že fotbal nemá logiku. V následujícím týdnu se pokusíme hráče především zklidnit a připravit je ne velmi těžké následující tři utkání s 1. FK Příbram, SK Slavia Praha a Bohemians 1905. My podobně těžká utkání dokážeme odehrát s nasazením a bojovností a tom svědčí i naše mírně pasivní skóre, kdy i týmy v tabulce nad námi mají výrazně horší skóre z podobných zápasů.1 Daniel Varga, 22 Ondřej Rataj (45. - 11 Vladislav Klápa), 2 Filip Mejdrech, 6 Adam Dumský (28. - 8 Zdeněk Šedivý), 4 , 23 Václav Kabíček, 14 Michal Fišer (45. - 21 Marek Horváth), 16 , 9 , 5 Martin Štětina, 24 (60. - 15 Jakub Baštýř)

SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM