Aktuality

[všechny aktuality]
Patnáctka zvítězila v Náchodě

Patnáctka zvítězila v Náchodě

Petr Čaloun svým gólem rozhodl o zisků bodů pro Benešov.
U14 si pro body přijela do Náchoda

U14 si pro body přijela do Náchoda

Po výborném prvním poločase si naši starší žáci už vítězsvtí vzít nenechali.
Třináctka na Admiře těsně vyhrála.

Třináctka na Admiře těsně vyhrála.

S odřenýma ušima dokázali hráči U13 zvítězit na Admiře.

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
16°/9°12°/6°9°/5°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Next-Car FAČR

FK Jindřichův Hradec 1918 U14 vs. SK Benešov U14  2 : 1 (0 : 1)22.3.2014 11:45  branka: Nováček

K druhému jarnímu mistrovskému zápasu jsme zajižděli na hřiště FK Jindřichův Hradec 1918. I přes naše vysoké vtězství proti tomuto soupeři v podzimní části jsme odjížděli na hřiště soupeře s respektam, protože jsme si byli vědomi jejich podzimního vítězství nad SK Dynamo České Budějovice a remízou s SK Slavia Praha a také si uvědomili, že čtyři naše branky z pěti vstřelil na podzim " rychlonohý expres " Milan, který je dlouhodbě nemocný. V utkání starších kamarádů vypomohli našemu ročníku U15 tři naši hráči a z toho Novas odehrál celý druhý a Martin část druhého poločasu. Bohužel naši kamarádi z U15 svůj zápas také prohráli a jejich prohru podtrhl hlavní rozhodčí dvěma neodpískanými penaltami proti domacímu týmu.

My jsme se na utkání pečlivě chystali a především hráče upozorňovali na dva domácí hráče, kteří jsou zde na střídavý start a svými parametry převyšují tuto kategorii. Do utkání jsme vstoupili aktivně, snažili se kombinovat po zemi na jeden až dva doteky a soupeř kontroval dlouhými nákopy na nejvyššího hráče na hřišti, který se snažil míče sklepávat a zakončovat. Tento styl předváděl soupeř celý zápas a my jsme se s ním v některých fázích zápasu nedokázali vypořádat a soupeř si tímto stylem vytvářel závary v našem pokutovém území. V prvních patnácti minutách jsme byli aktivnější, dvakrát nebezpečně zakončovali a po pěkné kombinaci Machyho s Novasem jeho finální přihrávka volala po brance. Poté soupeř dvakrát zahrozil a v jedné situaci při nás stálo štěstí, kdy jeden ze zmiňovaných domácích hráčů střílel v gólové šanci vedle. Po prvním střídání již v 25 minutě, kdy Adama vystřídal Zdéňa ( mj. Zdeněk se své šance chytil velmi dobře a zbytek utkání odehrál velmi slušně ). V závěrečných 15 minutách jsme na hřišti dominovali a po rychlé kombinaci Fíši s Novasem vstřelíme krásnu branku, kdy Novas z dvaceti metrů přelobuje špatně postaveného brankáře soupeře.

O přestávce hráče upozorňujeme na drobné chyby ve hře a především se snažíme v hráčích probudit vyšší aktivitu při hře, protože se nám zdá, že především některé opory jsou ve hře málo aktivní bez chutí do hry a mají špatný pohyb.

Druhý poločas jsme nezačali dobře a soupeř si dlouhými nákopy na jejich nejvyššího hráče opět vytvořil několik závarů a my jsme na to reagovali druhým a třetím střídáním, kdy Kena nahradil Ládis a Fíšu Horvi. Dále jsme se křídelní kombinační hrou tlačili k soupeřově brance a několik centrů Matyho a Machyho proletěly vápnem soupeře bez našeho gólového zakončení. Bohužel soupeř z ojedinělé akce vyrovnal, kdy na naší pravé straně jsme neobsadili hráče a soupeř z hranice vápna umístěnou, ale slabou střelou srovnal stav utkání, kde možná Vargis na tuto střelu později reagoval. Protože aktivita byla stále na naší straně, věřili jsme se v otočení skóre v náš prospěch a hnali hráče do útoku. Dokázali jsme si vytvořít několik závarů, střeleckých šanci a 5 minut před koncem měl Novas na noze náš vítězný gól, ale těsně minul. Bohužel z neúspěšného dobývání soupeřovi branky, který kolem svého vápna vystavěl obrannou tvrz začali být naši hráči podráždění, neustále držení našich hráčů nebylo rozhodčím trestáno a některým našim klíčovým hráčům začaly docházet síly. Vyčerpaného Vopiho vystřídal Bašta a doufali jsme v jeho čich a hlad po gólech. Jakub bohužel nezachytil nástup  do utkání a o míče v osobních soubojích spíše přicházel a poté zbytečně fauloval a umožnil soupeři tahat minuty. V poslední a nastavené minutě jsme se opět tlačili dopředu do útoku a celý tým včetně stoperů byl hluboko na polovině soupeře. Od unaveného Novase přišla ztráta míče a soupeř dlouhým nákopem našel opět svého nejvyššího hráče, který ze své poloviny hřiště šel sám na naši branku a Ládis ani rychlý Fiky mu nezbránili skórovat. Okamžitě po vstřelení branky rozhodčí ukončuje zápas. Hráči padají zklamáním na zem a soupeř se raduje z nezaslouženého vítězství. Opět se potvrzují slova věhlasného trenéra, že fotbal nemá logiku. V následujícím týdnu se pokusíme hráče především zklidnit a připravit je ne velmi těžké následující tři utkání s 1. FK Příbram, SK Slavia Praha a Bohemians 1905. My podobně těžká utkání dokážeme odehrát s nasazením a bojovností a tom svědčí i naše mírně pasivní skóre, kdy i týmy v tabulce nad námi mají výrazně horší skóre z podobných zápasů.1 Daniel Varga, 22 Ondřej Rataj (45. - 11 Vladislav Klápa), 2 Filip Mejdrech, 6 Adam Dumský (28. - 8 Zdeněk Šedivý), 4 , 23 Václav Kabíček, 14 Michal Fišer (45. - 21 Marek Horváth), 16 , 9 , 5 Martin Štětina, 24 (60. - 15 Jakub Baštýř)

SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM
close