Petr Čaloun svým gólem rozhodl o zisků bodů pro Benešov.

Po výborném prvním poločase si naši starší žáci už vítězsvtí vzít nenechali.

S odřenýma ušima dokázali hráči U13 zvítězit na Admiře.

16°/9°12°/6°9°/5°

SK Benešov vs. FC Viktoria Plzeň  1 : 3 (0 : 2)

15.3.2014 11:30

Do prvního mistovského zápasu Viktorií Plzeň jsme nastoupili ještě v nekompletní sestavě, část marodky již byla k dispozici. Počasí nám tentokrát nepřálo a téměř celý zápas hustě pršelo. Naštěstí to neodradilo ani hráče ani několik statečných diváků. Hned od začátku začal soupeř velmi ofenzivní hru, většinou se hrálo na naší půli. Chlapci hráli pozičně dobře a plnili instrukce trenéra. Bohužel už v osmé minutě po chybě obrany jsme dostali první gól. Několik pěkných šancí měli i naši chlapci, ale neproměnili. Pět minut před koncem poločasu jsme inkasovali podruhé. Do druhého dějství jsme šli aktivně s odhodláním nepříznivé skore zvrátit. Po faulu soupeře následoval volný přímý kop, který úspěšně zakončil Petr Vilímek. Poté jsme se pokusili změnit rozestavení týmu posunutím Jardy Zahradníčka z obrany do útoku, aby přišla šance vyrovnat. Místo toho však následoval gól do naší sítě a bylo jasno. Ještě v samotném závěru neproměnil soupeř volný přímý kop. Konečný stav zápasu 1:3. I tak chlapci zaslouží pochvalu za pěknou hru.

1 Daniel Budil, 10 Petr Hampl, 2 , 4 , (35. - Jakub Popelka), 9 Berkant Baariev (60. - 7 Petr Horák), 15 , 12 Petr Vilímek, 14 Petr Srb, 13 Matěj Vondrák, 16