Vítězství 1:3 si přivezla sedmnácka ze Sokolova.
Dvanáctka ve Štěrboholích zvítězila 6:12

Přestřelka v kategorii U12 vyšla lépe Benešovu
U13 zvítězila s čistým kontem

Druhé kolo jsme netradičně, v neděli v 17 hod., odehráli na trávě na domovském hřišti týmu FC Háje ve Štěrboholích.

15°/6°15°/7°16°/6°

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

Benešov u lídra padl penaltou

Po dvou těsných porážkách 1:2 v Dobrovici a s Vltavínem čekal v dohrávce na fotbalisty Benešova, kteří se zachraňují v ČFL, lídr tabulky. V dresu hradecké Olympie hraje několik zkušených hráčů v čele s Karlem Pitákem. A právě bývalý slávista vstřelil před přestávkou z penalty jediný gól utkání.

Rozhodující moment zápasu. Míč po rohovém kopu Olympie ťuknul do ruky benešovského Erika Adjei a z následující penalty Piták rozhodl.

OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ – BENEŠOV 1:0

Až do nešťastného kontaktu míče s rukou Adjeie v šestnáctce bylo k vidění po jedné velké příležitosti na každé straně. Tu benešovskou spálil Balata na brankáři Frydrychovi. Domácí Bareš sám před Repáněm vůbec netrefil mezi tři tyče.

Ve druhé půli se sympaticky hrající hosté snažili o vyrovnání, do šancí se už ale nedostali. Dvě výrazné po brejcích do otevřené obrany neproměnili ani domácí. Benešov tak potřetí v řadě prohrál o gól.

„Zahráli jsme velmi dobře a nebylo vidět, kdo hraje o postup, a kdo o záchranu. Co je to ale platné, když jsme opět bez bodů. Klukům musím poděkovat za výborný přístup k zápasu. Bohužel o naší porážce rozhodl nešťastný odraz míče po rohu do ruky a následná penalta v závěru poločasu,“ smutnil trenér poražených Pavel Šimáček.

Branka: 44. Piták z pen. Rozhodčí: Janoch. ŽK: Šťastný – Bohata. Diváci: 130. Poločas: 1:0.
Benešov: Repáň – Laštovka, Rataj, Khodulia, Vrňák (82. Zákostelský) – Adjei, Bohata (76. Kulhavý) – Farkaš (88. Kučaba), Skopec, Balata – Ibe (58. Turek).