U12 na finálové Ondrášovce

Naši nejmladší žáci o tomto víkendu absolvovali náročný dvoudenní finálový turnaj Ondrášovka Cup. V nabyté konkurenci zvučných jmen se naši neztratil.
S mužstvy ze severu Čech sehrál Benešov rozdílné zápasy

Dva zápasy během tří dnů sehráli ligoví dorostenci Benešova s mužstvy ze severu Čech. Doma s Jabloncem nad Nisnou se po výborném výkonu dočkali konečně tříbodového zisku, na hřišti aspiranta na postup Liberce, ale v týdnu dostali sedm kousků.
Mladší dorosty z Kladna jen se dvěma body

Sedmnáctka dokázala vyrovnat v poslední vteřině, a na penalty urvat druhý bod, šestnáctka na soupeře nestačila, a prohrála.

23°/10°26°/12°29°/16°

Narozeniny slaví

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

Jen poločas hrát áčku nestačilo

BENEŠOV – LOKO VLTAVÍN 1:2

Domácí vstoupili do zápasu velmi dobře a 35 minut byli velice aktivní, nenechávali soupeři moc prostoru, a pokud získali míč, šli do útoku. Brzy i získali vedení, když se trefil z trestného kopu na stranu brankáře Zákostelský. O chvíli později měl na hlavě druhý gól po rohovém kopu Turek, ale proti byl obránce, jenž míč vyhlavičkoval na roh. Další úniky domácí nedotáhli do konce. V závěru poločasu hosté převzali iniciativu a v největší šanci Beník vyrazil střelu Macháče na roh.

Po změně stran již byl více méně na hřišti jen Vltavín, jenž přitlačil domácí na jejich polovinu, neustále ohrožoval branku Beníka. Nakonec se jim podařil obrat díky Jandovi po centru a hlavou Mashikeho po rohu. Benešov vsadil v závěru vše na útok, ale i přes standardní situace se mu nepodařilo vyrovnat.

"Porážka mě strašně mrzí, protože kluci na nechaly všechny síly a nemáme ani bod. Skoro celý první poločas jsme hráli velmi dobře, ale podobně jako v Dobrovici, jsme ve druhém již nebyli aktivní a soupeř skóre otočil," povzdechl si po porážce trenér Benešova Pavel Šimáček a dodal: "Musíme rychle zvednout hlavy, zregenerovat, protože nás v úterý čeká dohrávka a v neděli důležitý zápas o záchranu v Benátkách."

Branky: 14. Zákostelský – 67. Janda, 78. Mashike. Rozhodčí: Drábek. ŽK: Laštovka, Vrňák – Hodas, Podzimek, Tichý. Poločas: 1:0.

Benešov: Beník – Laštovka, Khodulia, Zákostelský, Vrňák – Adjei – Balata (75. Afanasenko), Farkaš (83. Ibe), Skopec, Kulhavý (69. Bohata) – Turek.

Zdroj: http://benesovsky.denik.cz/fotbal_region/jen-polocas-hrat-benesovu-nestacilo-20170513.html     Benešovský David Skopec (ve žlutém) předvedl akrobatický zákrok před Martinem Abenou z Loko Vltavín.