Aktuality

[všechny aktuality]
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.
O víkendu v Benešově Ondrášovka U8

O víkendu v Benešově Ondrášovka U8

Tento víkend se v Benešově na hlavním stadionu u Konopiště uskutečnil finálový turnaj kategorie U8 (r.2009). Turnaje Ondrášovka Cup 2017 se v této kategorii představilo mnoho týmů zvučných jmen počínaje pražskými "S" přes další zvučné pražské kluby, dále Ostrava, Olomouc, Liberec, Slovácko...

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
18°/12°20°/12°18°/12°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

Poločasy Benešova jako den a nocBenešovská cesta za záchranou ČFL bude asi až do konce sezony plná kamení. Tentokrát se nepovedlo odvalit balvan jménem Dobrovice. „Prohra nás strašně mrzí," smutnil po zápase David Skopec. A tým je zatím na třináctém, prozatím nesestupovém místě.
Zdroj: http://benesovsky.denik.cz/fotbal_region/polocasy-benesova-jako-den-a-noc-20170507.html

DOBROVICE – BENEŠOV 2:1

V prvním poločase byl nebezpečnější Benešov. Rychle se dostal do vedení, když špatnou malou domů vystihl Turek a přehodil brankáře. Za chvíli mohli hosté zvýšit, ale Vrňák po Balatově padesátimetrovém úniku poslal míč do nohou brankáře. Domácí hrozili jen ze standardních situací, ale ty benešovská obrana s brankářem Beníkem uskákala. Přesto Dobrovice srovnala a to parádně ve 28. minutě. Volf si zpracoval dlouhý míč a z voleje se z otočky z 18 metrů trefil do „víka". Za chvíli se domácí kanonýr zranil. Benešov se v závěru poločasu mohl dostat opět do vedení, ale Farkaš z voleje z malého vápna trefil jen náruč brankáře Bartoše, ten si poradil i s bombou Balaty a Turek zamířil těsně vedle po kombinaci.

„I když jsme moc nekombinovali, tak jsme měli pět loženek, hlavně díky výbornému Balaťákovi, ale bohužel jsme dali jen jednu," povzdechl si David Skopec.

       

O poločasové přestávce byli benešovští hráči (druhý zprava střelec gólu Martin Turek) unaveni, ale plni odhodlání přivézt domů alespoň bod, což se však nepovedlo.
Zdroj: http://benesovsky.denik.cz/fotbal_region/polocasy-benesova-jako-den-a-noc-20170507.html

Neproměněné šance nakonec Benešov mrzely, protože ve druhém poločase upadla jejich hra do průměru a již pořádně brankáře neohrozili. Naopak domácí přidali na aktivitě, byli nebezpeční, hlavičku Osvalda ještě Beník vyrazil, ale po hodině hry mu proklouzl do sítě míč po slabé hlavičce Dordeviče – 2:1. V závěru se hosté k vyrovnání po nakopávaných míčích nedostali, naopak domácí z brejků mohli vedení potvrdit.

„Druhá půle byla z naší strany špatná, alibistická, všichni jsme se schovávali a nechtěli hrát," zlobil se Skopec.

Branky: 28. Volf, 61. Dordevič – 8. Turek. Rozhodčí: Makovička. ŽK: Osvald, Strnad – Khodulia. Poločas: 1:1.

Benešov: Beník – Filip (80. Rataj), Khodulia, Zákostelský, Vrňák – Adjei – Afanasenko, Skopec, Farkaš, Balata (68. Kulhavý) – Turek.

                                                                                                                                  Zdroj BND
Zdroj: http://benesovsky.denik.cz/fotbal_region/polocasy-benesova-jako-den-a-noc-20170507.html

Zpět


SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM