Aktuality

[všechny aktuality]
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.
O víkendu v Benešově Ondrášovka U8

O víkendu v Benešově Ondrášovka U8

Tento víkend se v Benešově na hlavním stadionu u Konopiště uskutečnil finálový turnaj kategorie U8 (r.2009). Turnaje Ondrášovka Cup 2017 se v této kategorii představilo mnoho týmů zvučných jmen počínaje pražskými "S" přes další zvučné pražské kluby, dále Ostrava, Olomouc, Liberec, Slovácko...

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
18°/12°20°/12°18°/12°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

Bohata vyvolal vlnu euforiePo rezignaci trenéra Kamila Kulhavého nastoupili fotbalisté Benešova do zápasu ČFL s Domažlicemi pod vedením asistenta Pavla Šimáčka. „V pátek po vzájemné dohodě skončil trenér Kulhavý," dodal krátkosti k odchodu kouče sekretář SK Benešov Tomáš Turek, s tím, že se situace okolo nového trenéra řeší. Domácí po velkém odhodlání zvítězili nejtěsnějším rozdílem, díky brance Bohaty z penalty, a tak se po čtyřech prohrách za sebou radovali z důležitých bodů pro boj o záchranu. Také děkují uzdravenému brankáři Beníkovi, jenž chytil penaltu. „Celý mančaft k zápasu přistoupil super. Odjezdili jsme to, byla pozitivní energie a tak máme zasloužené tři body," měl radost po zápase obránce Benešova Zdeněk Vrňák.

BENEŠOV – DOMAŽLICE 1:0

První poločas na výborně připraveném hřišti (po deštích) moc šancí nepřinesl. Na jedné straně Vrňák vyzkoušel kvality brankáře Švihoříka, hosté byli nebezpeční po rohových kopech a brejcích, jenž domácí uhasili, nebo stříleli Mužík a Špírek vedle.

„Chtěli jsme presovat obránce a po zisku míče jít do útoku, což se nám ze začátku dařilo. Domažlice se snažily hrát kombinačně, ale dobře jsme je doráželi, hráli jsme agresivně. Na druhou stranu jsme je nechtěli pouštět do brejků, což se nám asi třikrát nepovedlo, ale naštěstí jsme to zvládli," řekl k první části Zdeněk Vrňák.

Domácí také museli kvůli zranění Večery (sval) a Kučaby (koleno) již do 23. minuty dvakrát střídat. „Zranění přišly brzy, ale náhradníci si poradili super a zahráli výborně," chválil Vrňák, jenž musel s týmem skousnout ještě zranění Cvrčka (zlomený nos).

Úvod druhého poločasu měli v režii domácí, což vyvrcholilo v 57. minutě brankou Bohaty, jenž proměnil cizelérsky, po faulu na Turka, penaltu. „Faul to byl jasný, Tůru hráč stáhnul. Poslal jsem na penaltu Bohyho, ať to rozhodne a on s ledovým klidem poslal dloubákem míč do šibenice," okomentoval Zdeněk Vrňák rozhodující okamžik.

Jenže za chvíli kopali penaltu i hosté, ale Mužíkův projektil vyrazil. „Erik jí výborně chytil a podržel nás i při dalších zákrocích," pochválil benešovský obránce svého brankáře.

   

Domácí to nakoplo, dřeli na hřišti do úmoru a nakonec kýžené vítězství vybojovali, když ještě Turek trefil tyč a na druhé straně Benešovští přestáli standardní situace. „Byl to výborný týmový výkon, který přinesl kýžené ovoce," radoval se Zdeněk Vrňák, jenž si tak po měsíci mohl zařvat v kabině vítězný pokřik.

Branka: 57. Bohata. Rozhodčí: Drábek. ŽK: Bauer, Černý (oba D). Poločas: 0:0.

Benešov: Beník – Večera (10. Cvrček, 66. Filip), Khodulia, Zákostelský, Vrňák – Adjei – Kučaba (23. Farkaš), Bohata (82. Afanasenko), Skopec, Balata – Turek (89. Kulhavý ml.).
Zdroj: http://benesovsky.denik.cz/fotbal_region/bohata-vyvolal-vlnu-euforie-20170429.html

Zdroj: http://benesovsky.denik.cz/fotbal_region/bohata-vyvolal-vlnu-euforie-20170429.html

Zpět


SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM