Aktuality

[všechny aktuality]
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.
O víkendu v Benešově Ondrášovka U8

O víkendu v Benešově Ondrášovka U8

Tento víkend se v Benešově na hlavním stadionu u Konopiště uskutečnil finálový turnaj kategorie U8 (r.2009). Turnaje Ondrášovka Cup 2017 se v této kategorii představilo mnoho týmů zvučných jmen počínaje pražskými "S" přes další zvučné pražské kluby, dále Ostrava, Olomouc, Liberec, Slovácko...
U9 na Ondrášovce ve Vysokém Mýtě

U9 na Ondrášovce ve Vysokém Mýtě

Třetím mládežnickým zástupcem ve finálových bojích letošního poháru Ondrášovky byli hráči ročníku 2008. Za úporného sobotního vedra a během trochu příznivější neděle svedli naši svěřenci líté boje s týmy zvučných jmen....

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
25°/13°27°/16°31°/17°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

Benešov pozdě bycha honilTACHOV – BENEŠOV 4:3

Benešov měl před zápasem trable se sestavou. „Skládala se nám lehce, měli jsme jen deset zdravých hráčů do pole," posteskl si kouč Kamil Kulhavý nad marodkou (Zubkov, Ibe, Cvrček, Beník, Bohata a Turek).

V prvním poločase hrál Benešov dobře dozadu a domácí nepouštěl do šancí. „Chtěli jsme hrát ze zajištěné obrany s rychlým přechodem do útoku. To se nám docela dařilo, nepouštěli jsme soupeře do šancí a dobře bránili nebezpečné standardní situace, na které jsme se připravovali," byl spokojený kouč Benešova. Přesto se domácí dostali do vedení důrazným Matasem, na což ale v závěru poločasu zareagoval Kučaba po kolmici Farkaše. „Byli jsme lepší, ale stav byl nerozhodný," viděl první dějství ghanský hráč ve službách Benešova Erik Kwame Adjei.

Úvod druhého poločasu ale hostům hrubě nevyšel a mezi 47. – 63. minutou inkasovali od Došlého a dvakrát Kropáčka. „Nebyli jsme kompaktní a dostali tři góly z brejků," smutnil Adjei, k čemuž dodal Kulhavý st.: „Chtěli jsme pokračovat ve stejném způsobu hry, ale vstup se nám bohužel nezdařil."

Poté Benešov prostřídal, otevřel hru, volejem Khodulii a vysunutým Zákostelským snížil, ale vyrovnat nestačil. „Kluci zápas nevzdali, začali víc napadat, zápas zdramatizovali, ale bohužel jsme nevyrovnali , i když, jsme k tomu měli blízko. Kluci ukázali, že fotbal hrát umí, ale vysoký počet inkasovaných gólů se špatně dohání.

I ghanský legionář viděl závěr v dobrém světle. „Pokud bychom měli víc času, tak jsme určitě nějaký bod odvezli."

Branky: 52. a 63. Kropáček, 35. Matas, 47. Došlý – 45. Kučaba, 69. Khodulia, 84. Zákostelský. Rozhodčí: Hányš. ŽK: Ruda – Večera. Poločas: 1:1.

Benešov: Repáň – Filip, Khodulia, Zákostelský, Laštovka (71. Večera) – Adjei – Kučaba, Farkaš, Skopec, Afanasenko (63. L. Balata) – Vrňák (65. Kulhavý). 

       

Michal Kučaba (ve žlutém) s brankářem Lukášem Repáněm o poločasové přestávce v benešovské kabině v Tachově.

                                                                                                                                        zdroj BND
Zdroj: http://benesovsky.denik.cz/fotbal_region/benesov-pozde-bycha-honil-20170409.html
Zdroj: http://benesovsky.denik.cz/fotbal_region/benesov-pozde-bycha-honil-20170409.html

Zpět


SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM
close