Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si z ligové soutěže odskočí klokani k souboji 2. kola MOL Cupu. Výkop na stadionu u Konopiště bude v 17:30. Zveme všechny příznivce fotbalu na neopakující se podívanou srovnání 3. a 1. ligy .
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.

19°/11°21°/10°20°/10°

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

Benešov pozdě bycha honil

TACHOV – BENEŠOV 4:3

Benešov měl před zápasem trable se sestavou. „Skládala se nám lehce, měli jsme jen deset zdravých hráčů do pole," posteskl si kouč Kamil Kulhavý nad marodkou (Zubkov, Ibe, Cvrček, Beník, Bohata a Turek).

V prvním poločase hrál Benešov dobře dozadu a domácí nepouštěl do šancí. „Chtěli jsme hrát ze zajištěné obrany s rychlým přechodem do útoku. To se nám docela dařilo, nepouštěli jsme soupeře do šancí a dobře bránili nebezpečné standardní situace, na které jsme se připravovali," byl spokojený kouč Benešova. Přesto se domácí dostali do vedení důrazným Matasem, na což ale v závěru poločasu zareagoval Kučaba po kolmici Farkaše. „Byli jsme lepší, ale stav byl nerozhodný," viděl první dějství ghanský hráč ve službách Benešova Erik Kwame Adjei.

Úvod druhého poločasu ale hostům hrubě nevyšel a mezi 47. – 63. minutou inkasovali od Došlého a dvakrát Kropáčka. „Nebyli jsme kompaktní a dostali tři góly z brejků," smutnil Adjei, k čemuž dodal Kulhavý st.: „Chtěli jsme pokračovat ve stejném způsobu hry, ale vstup se nám bohužel nezdařil."

Poté Benešov prostřídal, otevřel hru, volejem Khodulii a vysunutým Zákostelským snížil, ale vyrovnat nestačil. „Kluci zápas nevzdali, začali víc napadat, zápas zdramatizovali, ale bohužel jsme nevyrovnali , i když, jsme k tomu měli blízko. Kluci ukázali, že fotbal hrát umí, ale vysoký počet inkasovaných gólů se špatně dohání.

I ghanský legionář viděl závěr v dobrém světle. „Pokud bychom měli víc času, tak jsme určitě nějaký bod odvezli."

Branky: 52. a 63. Kropáček, 35. Matas, 47. Došlý – 45. Kučaba, 69. Khodulia, 84. Zákostelský. Rozhodčí: Hányš. ŽK: Ruda – Večera. Poločas: 1:1.

Benešov: Repáň – Filip, Khodulia, Zákostelský, Laštovka (71. Večera) – Adjei – Kučaba, Farkaš, Skopec, Afanasenko (63. L. Balata) – Vrňák (65. Kulhavý).

Michal Kučaba (ve žlutém) s brankářem Lukášem Repáněm o poločasové přestávce v benešovské kabině v Tachově.