Aktuality

[všechny aktuality]
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.
O víkendu v Benešově Ondrášovka U8

O víkendu v Benešově Ondrášovka U8

Tento víkend se v Benešově na hlavním stadionu u Konopiště uskutečnil finálový turnaj kategorie U8 (r.2009). Turnaje Ondrášovka Cup 2017 se v této kategorii představilo mnoho týmů zvučných jmen počínaje pražskými "S" přes další zvučné pražské kluby, dále Ostrava, Olomouc, Liberec, Slovácko...

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
18°/12°20°/12°18°/12°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

Benešov Jirny potrápil, ale body si odvezli domů hostéBENEŠOV – JIRNY 2:4

Benešov vstoupil do zápasu se čtyřmi změnami z minulého, vítězného zápasu v Litoměřicích. Tři byly vynucené (Filip škola, Laštovka a Beník zranění), a tak se poprvé představil fanouškům gólman Lukáš Repáň z Jablonce nad Nisou, jenž dorazil do týmu v poslední den přestupního řádu. „V úterý mi Michal Špit (pozn. trenér brankářů v Jablonci nad Nisou) volal, že v Benešově hledají gólmana. Vzápětí mi volali z Benešova, zda bych nemohl dorazit na trénink a nakonec jsem zůstal," hlásil gólman rychlý přesun. Do obrany ještě naskočili mladý Jakub Melichar a Zdeněk Vrňák.

Benešov se sice rychle ujal vedení Kučabou, první střelou na branku, ale hosté po brejku Vondráčkem a z penalty Melechovským, skóre do poločasu otočili. „Zápas jsme sice měli dobře rozehraný, přesto jsme v prvním poločase působili až moc zakřiknutě. U hráčů jsme postrádali větší odhodlání poprat se o dobrý výsledek," viděl trenér Benešova první dějství.

Po změně stran se domácí zvedli, lépe se pohybovali, jenže v důležitých okamžicích selhal mladý útočník Zubkov, a proto ani gól Skopce nepřinesl alespoň bod do benešovské kasy.

        

„Do druhého poločasu jsme vstoupili, že nemáme co ztratit a zvýšili pohyb. Za stavu 1:2 mohl srovnat Zubkov, ale neproměnil sólo, naopak jsme z protiútoku dostali třetí gól," posteskl si Kamil Kulhavý, ale cenil si charakteru hráčů, že zápas za stavu 1:3 nezabalili. „Stále chtěli něco ze zápasem udělat. Dali jsme kontaktní gól a místo, abychom vyrovnali, tak Zubkov opět neproměnil, po odkopu jsme dostali čtvrtý gól a bylo po zápase."

Brankář Lukáš Repáň tak neprožil dobrý debut, když z pěti střel na branku, čtyřikrát lovil míč ze své sítě. „Je to hodně a příště musím mužstvu více pomoci. Potřeboval jsem i štěstí, hlavně při čtvrtém gólu, kdy jsem míč přisedl, přesto doskákal do branky," smutnil po prohře mladý brankář Benešova.

Branky: 15. Kučaba, 67. Skopec – 28. (z PK) a 88. Melechovský, 21. Vondráček, 53. Pokorný. Rozhodčí: Lerch. Poločas: 1:2.

Benešov: Repáň – Melichar, Khodulia, Zákostelský, Vrňák (83. Afanasenko) – Adjei – Kučaba, Bohata (60. Farkaš), Skopec, Turek (60. L. Balata) – Zubkov.
Zdroj: http://benesovsky.denik.cz/fotbal_region/benesov-jirny-potrapil-ale-body-si-odvezli-domu-hoste-20170401.html

Zpět


SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM