Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
9°/0°8°/-2°7°/-2°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Next-Car FAČR

Víkendové výsledky mládeže

Nejstarší dorost odjel ze Sokolova s porážkou 3:1, střelcem gólu z pokutového kopu byl Petr Hampl, naopak U17 v Sokolově zvítězila 1:3, góly dávali Tomáš Meszáros, Dominik Dušek a Michal Smejkal. Kategorie U18 a U16 svoje utkání s Vyšehradem prohrály shodně 0:1. U15 v Nymburce podlehla 2:1, trefil se Filip Bílek, U14 zvítězila 2:4, dva góly dal Pavel Samko, po jednom přidali Martin Matoušek a Patrik Vrkoslav, U13 ve Štěrboholech s FC Háje Jižní Město s přehledem zvítězila 0:5, gólově se prosadili dvakrát Otakar Procházka, a jednou Karel Hronek, Martin Řezníček a Marek Tesáček, a zastřílela si i U12, která brala body za vítězství 6:12, gólově zářili čtyřgólový Filip Procházka, střelec hattricku Jan Brabenec, dvougóloví Filip Rataj a Dominik Pařízek, a jeden gól zaznamenal také Daniel Vaněček. 


Bodovali pouze žáci

O uplynulém víkendu zaznamenaly bodový zisk pouze dva týmy žáků, U13 si poradili s ABC Braník, a U15 uhráli alespoň bod s Novým Bydžovem. Ostatní týmy, včetně ačka bodovat nedokázaly.  


Domácí vítězství 3:0 s Polabanem Nymburk

Hráči Benešova dokázali doma zvítězit 3:0 s Polabanem Nymburk. Autorem prvního gólu byl Jan Zákostelský, který v 33.minutě tečoval střelu Mario Telnara, ten se do listiny střelců zapsal v 90.minutě, a konečnou podobu výsledku dal v nestavení z pokutového kopu Pavel Čapek. 


Nakonec šestigólová nadílka

Posledním zápasem se hráči i realizační tým mužů rozloučili se sezónou 2016/2017. V domácím zápase s Vyšehradem nastoupila výrazně omlazená sestava, ze skušených hráčů nastoupila pouze trojice Laštovka, Adjei a Turek. Prohra 2:6 (1:3) je na závěr krutá, hráči ze sebe mohli vydat více, ale na vysoké prohře se podílela i štěstěna, která tentokrát nestála při domácích.


Muži prohráli v Převýšově

V zápase o nic podlehl náš první tým smolným gólem Převýšovu 1:0 (0:0).


Starší žáci končili sezónu v Plzni

Starší žáci zakončovali sezónu zápasem v Plzni. Vyloupit Petřín se podařilo mladším U14 vítězstvím 0:3 (0:2). Starší U15 byli slušnější a na závěr sezóny nechali všechny tři body domácím 2:0 (1:0).


Oba týmy mladších žáků zakončili vítězně

Oba týmy mladších žáků U13 a U12 zakončili sezónu vítězstvími. Na stadionu v Pyšelích v sobotu porazili Povltavskou Fotbalovou Akademii (PFA) 5:2 (2:2) a 7:2 (1:0).


Ústí přijelo do Benešova na výlet

Výlet si z mistrovského zápasu U19 dnes udělalo Ústí nad Labem. Ve zdravém tempu naši svěřenci porazili ústecké 6:0 (4:0). Hatrick si vystřílel Kamil Kulhavý, další tři góly přidali Jakub Melichar, Tomáš Říha a Petr Hampl.


Mladší dorost v Mostě

Mladší dorost v Mostě neuspěl. U17 prohrála 4:0 (2:0) a U16 4:2 (2:1). Skórovali Martinové Sklenička a Bajkai.


Písek doma porazila U14

Zatímco U15 se v neděli doma proti Písku nepodařilo udržet body prohrou 3:5 (2:3), mladší U14 zvítězila poměrem 2:1 (1:0). Za starší se trefili 2x Tomáš Dvořák a Ladislav Dufek, za mladší potom Petr Čaloun a Matěj Stejskal.Zobrazená stránka: 1 2 3 4 5 6 ...[ >>] 
SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM
close