Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
27°/14°28°/16°29°/10°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Next-Car FAČR

S Mototrletem pouize za bodU12 SK Benešov vs. FK Motorlet Praha  4 : 10 (2 : 3)12.11.2017 10:00 

(1:2; 2:3; 1:5)

Sestava: Hrkal Vítek; Bust Matyáš; Javůrek Ondřej; Klepl Martin; Kučera Pavel; Kuchařík Jakub; Podhorský Jan; Rýdl Dominik; Škvor Martin; Vácha Lukáš; Mach Marek; Mrkvička Jan; Procházka Filip; Brabenec Jan

Goly: 7' Prcházka (Brabenec), 32' Procházka (Brabenec), 52' Bust (Mrkvička), 69' Mach (Brabenec)

 

V předposledním kole žákovské ligy jsme přivítali Motorlet. Náš tým se během týdnu potýkal s virozami a hned šest hráčů nebylo k dispozici k tomuto utkání. Po vlažném vstupu do utkání se nám podařilo nabrat sebedůvěru a odvahu na svoji stranu a přenést věci z tréninku do zápasu. Bohužel už se nám nepodařilo přepínat do obranné fáze a včas dorážet soupeřovi hráče. I tak jsme nasazením a snahou na míči do invidualního prosazení nepolevovali. Bohužel nám ve třetí třetině došli síly a soupeři se povedlo golově utéct.

Kluci udělali velký krok od posledního utkání v Jablonce, kdy ukázali že opravdu chtějí pracovat. Dúležité to bude zopakovat za 14 dní v Liberci.

 

U13 SK Benešov – FK Motorlet Praha 5:5 (2:1, 2:2, 1:2)

 

Sestava: Klinger, Průša, Řezníček, Tesáček, Božovský, Svoboda D., Svoboda V., Vokrouhlík, Černý, Čtrnáctý, Panták, Hronek, Rataj

Branky: Svoboda D., Rataj 3x, Průša

 

Komentář:  V posledním podzimním domácím utkání jsme na umt hřišti v Benešově přivítali hráče Motorletu. Skóre utkání otevřel soupeř, pak čtyřmi brankami jsme soupeři utekli o tři branky. Následně soupeř vsítil čtyřikrát po sobě, kde nám se až závěrem podařilo srovnat utkání. Výsledkově tenhle zápas nezvládl snad ani jeden tým. Soupeř si sice vytvořil větší územn&iac ute; př evahu, ale je nutné podotknout, že nás soupeř také hodně převyšoval svým somatotypem, což je i v této kategorii hodně znatelné ve hře. I když proti fyzicky vyspělejšímu soupeři to nebylo snadné, jsem rád za tohle „těžké“ utkání, za které se nemusíme stydět. Hráči byli nucení pracovat s mnohem větším úsilím než jsou zvyklí, a hlavně ve vetší dynamice. V brance místo zraněného gólman alternoval hráč z pole (na podzim již po třetí krát), což se v ofenzivní části hry projevilo hlavně v dynamice a „rozhodnosti“ při rozehře od gólmana.

Zpět


SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM