Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
20°/6°19°/7°16°/6°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Next-Car FAČR

Bodovala jen Patnáctka.U14 SK Benešov - FK Čáslav 2:4 (1:1)

 

Sestava SK Benešov: Strnad, Rozsypal, Janovec, Kabíček, Müller (Kačenga), Rynda (Pešek), Dolanský, Jíra (Vařejka), Matoušek, Procházka (Budil), Koutek

Bohužel v utkání nám scházeli 3 hráči základní sestavy a to bylo na výkonu mužstva hodně znát. V zápase  nám nefungovaly vůbec kraje obrany a po vystřídání Jíry ani zálohy. U hráčů mi chyběla touha po vítězství a to, aby se porvali se o každý balon. Hrotový útočník se nám pohyboval ve špatných prostorech, i když to bylo z části zapříčiněné i tím, že se chtěl Koutek dostat do hry a suplovat hru záložníků a obr&a acute;nců. Vyhrát v zápase jsme si nezasloužili a to i proto, že příležitosti jsme měli, ale opět jsme selhali v koncovce. Jenom Vařejka šel ve 2. poločase 4 krát sám na brankáře a ani jednou nevyřešil správně. Z tohoto se musí hráči poučit a to hlavně ti, kteří díky vytíženosti hráčů za U15 a marodce tentokrát dostali příležitost, ale bohužel s ní nenaložili správně.

 

 

 

U15 SK Benešov - FK Čáslav 1:0 (0:0)

 

Sestava SK Benešov: Bára, Bílek, Stejskal, Vaner, Hadžalič, Drábek, Havránek, Pešek, Jíra(Matoušek), Čaloun, Križko

Začátek zápasu byl vyrovnaný ani my, ani Čáslav se nedostala do žádné vážnější situace. Jediné z čeho byl soupeř nebezpečný, byly standartní situace, ale ty nakonec vždy Lukáš Bára vyřešil. Ve druhém poločase jsem začali mít více ze hry a dostávali se do slibných standartních situací, které jsme bohužel ale nedokázali přetavit ve vedoucí gól.V 55. minutě jsme dostali příležitost zahrávat přímý volný kop, ke kte r&eacute ;mu se postavil Matoušek a trefil se náramně k tyči a nedal brankáři soupeře žádnou šanci. Další velkou příležitost měl Petr Čaloun, ale při samostatném úniku sám před golmanem selhal. Výsledek jsme si už pohlídali i díky dobré práci celého týmu při vyplňování správných prostorů. Kluci se každým zápasem zlepšují a jejich výkon jde pořád nahoru. Jen přidat vždy více gólů. Tak snad příští týden ve Vlašimi.

Zpět


SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM