Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
20°/6°19°/7°16°/6°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Next-Car FAČR

Oba týmy mladších žáků porazily doma RoudniciU12 SK Benešov vs. SK Roudnice nad Labem  8 : 1 (3:1; 3:0; 2:0)

Sestava: Hrkal Vítek, Brabenec Jan, Javůrek Ondřej, Klepl Martin, Kučera Pavel, Kuchařík Jakub, Pařízek Dominik, Podhorský Jan, Rataj Filip, Souček Jakub, Trefil Dominik, Vaněček Daniel Procházka Filip

Střelci: 5' Rataj (Vaněček), 12' Kučera (pen.), 30' Rataj (Kučera), 38' Kučera (Kuchařík), 56' Procházka (Kuchařík), 57' Pařízek (Procházka), 74' Rataj (Brabenec), 79' Brabenec (Kučera)

 

V dalším kole jsme přivítali na svém domácím hřišti v Pyšelích hosty z Roudnice na Labem. Již při rozcvičce jsme byli lehce nervozní kde je soupeř, který dorazil až 25 min před zápasem. Věřil jsem, že toto využijeme ve svůj prospěch a že nabuzeností soupeře hned od začátku zatlačíme. Nicméně jsme se spíše přistoupili k utkání velice vlažně, báli jsme se chybovat a chyběla nám odvaha. I tak se nám podařilo individuálně prosadit a vstřelit branky. I tak se na našich kopačkách držela zbytečná nerv ozita, k terá nás velice brzdila.

O přestávce se nám povedlo kluky uklidnit a musím říct, že konečně dokázali převzít pokyny a plnit zadané úkoly na hřišti. Kdy rychle přistupovali k soupeři, rychle odebírali balony, kvalitně odskakovali do nabídky a roztahovali hru a vytvářeli si množství golových situací, kde jsme přetavili pouze tři šance ve střelený gol. Nicméně druhá třetina, měla z naší strany velice kvalitní parametry a musíme se snažit pokračovat v této hře.

Ve třetí třetině již byl soupeř lehce odevzdaný a my jsme nedokázali navázat na druhou třetinu v kvalitě. I tak jsme byli v držení míče a inviduelní práci kvalitní, nicméně chyběl nám pohyb hráčů bez míče, překvapivé řešení a rozhodovací schopnost, kterou jsme měli ve druhé třetině.

Kluci zaslouží pochvalu za odvedenou práci na hřišti. Nicméně pořád musíme kvalitně pracovat a trénovat, aby nezůstavalo jen u jedné třetiny, ale dokázali to udržet po většinu času v utkání.

 

 

U13 SK Benešov – SK Roudnice nad Labem 9:4 (3:2, 3:1, 3:1)

 

Sestava: Čtrnácty, Hronek, Panták, Procházka, Průša, Řezníček, Tesáček, Černý, Božovský,  Svoboda D., Rezek, Vokrouhlík

Branky: Řezníček, Čtrnácty 2x, Tesáček 2x, Svoboda D. 2x, Božovský, Průša

Komentář:  V dalším domácím kole jsme v Pyšelích přivítali kluky z Roudnice nad Labem.

 

Utkání jsme začali velice aktivně, škoda že po dvou chybách v defenzivě jsme dali soupeři naději otočit utkání. Na druhou stranu, utkání chytlo zajímavý náboj, co konec konců bylo na prospěch všem aktérům na hřišti. Zápas se hrál do poslední minuty, kde šťastnější jsme byli nakonec my. V dosavadním sledu kol v žákovské lize to byl z mého pohledu nejkvalitnější soupeř s velice silnými individualitami. Určitě nás bude čekat zajímavá odveta :-)

Zpět


SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM