Oby týmy mladších žáků prohrály na severu Čech.

Vlašimští otáčeli utkání ve druhém poločase.

4°/0°4°/1°4°/1°

U12 prohrála na Admiře

Sestava: Hrkal, Vácha, Procházka, Podhorský, Trefil Dominik, Kuchařík, Bust, Hůla, Klepl, Kučera, Pařízek, Souček, Vaněček, Brabenec, Rataj

V sobotu jsme zajeli k mistrovskému zápasu do Prahy . Hrálo se na dobrém přirodním terénu za chladného počasí a občasných slabých  dešťových přeháněk . Naši kluci nastoupili do utkání v rezestavení 2-3-2  +1 se snahou odčinit těsnou porážku doma od Vasndorfu /2:3/ z minulého kola . Začátek zápasu a vlastně celou první třetinu se nám dařilo držet soupeře v bezpečné vzdálennosti od naší branky . Hrálo se převážně ve středu hřiště s m& iacute;r nou územní  převahou našeho týmu . Dostali jsme se k několika  příležitostí  ve kterých nám chyběl důraz ,  přesnost a hlavně pohotovost  v zakončení  . Soupeř naši obranu zaměstnával občasnými výpady se kterými jsme si poradili . Náš brankář se v první třetině  do hry moc nedostal .

Do druhé třetiny jsme nastoupili se záměrem vsítit první branku . V první pětiminutovce  jsme si vytvořili  tlak před soupeřovou brankou ze kterého jsme měli několik střeleckých příležitostí  , bohužel gól se nám vstřelit nepodařilo  . Naše střely blokovali domací hráči nebo bezpečně likvidoval dobře hrající brankář domácích .  Z jednoho z protiútoků po nedůrazu ve středu hřiště kopali domácí  rohový kop . Zahraný míč na přední tyč nes právně vyhodnotili naši dva hráči a ve vzniklé skrumáži se nejlépe zorientoval hráč domácích , který rychlým "bodlem"  umístil míč

k pravé tyči a domácí  vedli 1:0 .  Naše mužstvo to nezlomilo a nadále pokračovalo v bojovném výkonu . Převaha  a tlak našeho týmu donutil soupeře k chybám v rozehrávce , kdy největší chybu nepotrestal náš útočník  při sólovém najezdu na  branku  soupeře .  Nedáš dostaneš se opět potvrdilo a naopak  po chybné rozehrávce našeho brankáře hosté vstřelili druhý gól . Do konce druhé třetiny se kluci snažili sn&iacut e;žit n áskok soupeře , ale bohužel i přes územní převahu jsme branku nevstřelili .  Chyběl nám moment překvapení , lepší spolupráce hračú v předfinální fázy hry , důraz a pohotovost před brankou soupeře . Dařilo se nám pronikat a z křídelních prostorů centrovat před branku soupeře  , ale většina centrů končila na přední tyči  , kde neatakovaný brankář domácích bezchybně  míče sbíral  .

Třetí , závěrečnou  část hry jsme hned na začátku ve snaze vstřelit branku zapoměli na "zadní vrátka " . Naše obrana   nechala trestuhodně  osamoceného útočníka domácích  daleko za svými zády  , ten   využil brejkové situace a nedal našemu brankáři šanci střelou podél po zemi k tyči   .  Třetí gól  v naší síti neotupil naší snahu  , nicméně kluci se snažili  řešit ofenzivní situace př í liš individuálně což vedlo k častým ztrátám míče a soupeř nás trestal z protiútoků  do otevřené obrany  .

Výsledek 6:0 je  krutý , ale zápas nám zase ukázal kde se musíme zlepšit . Už se těšíme na další tréninky , chceme se zlepšovat a už v příštím zápase doma 14/10  proti Roudnici uspět.