Petr Čaloun svým gólem rozhodl o zisků bodů pro Benešov.

Po výborném prvním poločase si naši starší žáci už vítězsvtí vzít nenechali.

16°/9°12°/6°9°/5°

U15 doma zvítězila se Sokolem Třebeš

U15 SK Benešov - Třebeš  2:1 (1:1)

Sestava SK Benešov: Bára, Bílek, Čaloun (56 Križko), Hadžalič (54 Šejstal), Havránek, Jíra (63 Drábek), Matoušek (36 Vrkoslav), Samko, Stejskal, Pešek, Vaner

Začátek utkání se nám povedlo dostat soupeře pod tlak, z čehož rezultovala i první branka po dorážce Peškem. Kluci bojovali o každý metr hřiště a dobrým napadáním dostávali soupeře pod tlak. Další branku jsme ale nepřidali a po chybě na polovině hřiště, kdy Stejskal špatně odehrál míč jsme inkasovali. Poločas tedy skončil 1:1. V kabině jsme nabádali kluky, aby nepolevili s napadáním. Ve druhém poločase měl ale soupeř více ze hry a nám docházeli síly. A jen díky štěstí jsme neinkasovali branku, když Vaner vyhlavičkoval míč už z odkryté branky. Následně jsem to byli ale my, kdo udeřil a ze série 3 po sobě následujících roh ů se &s caron;těstím skóroval Jíra. Výsledek jsme už udrželi do konce zápasu. Soupeře z Třebeše byl určitě kvalitní a jen potvrdil svou vzrůstající formu, když v minulém kole remizoval v Chrudimi a předtím jasně přehrál Vlašim. Kluky bychom tímto chtěli pochválit za bojovnost a nasazení, které do zápasu dali.