Petr Čaloun svým gólem rozhodl o zisků bodů pro Benešov.

Po výborném prvním poločase si naši starší žáci už vítězsvtí vzít nenechali.

U12  FK Viktoria Žižkov vs. SK Benešov  7 : 4

(2:1; 4:2; 1:1)

Sestava: Hrkal, Brabenec, Hůla, Javůrek, Klepl, Pařízek, Podhorský, Rataj, Rýdl, Souček, Škvor, Trefil Dominik, Vaněček, Procházka

Goly: 15' Procházka (Škvor), 38' Vaněček, 39' Pařízek (Trefil), 88' Pařízek (Souček)

Další utkání proti pražskému soupeři jsme odehráli na Vítkově Proti Viktorce Žižkov. Před zhodnocením utkání nutno pochváli domácí rodiče-fanoušky, kteří připravili pro své hráče skvělou kulisu.

Na těžkém terénu jsme do utkání nevstoupili vůbec dobře a již ve čtvrté minutě jsme prohrávali 2:0, kdy u první branky jsme prohráli dva osobní souboje ve středu pole sklopili a hlavy a druhý gol si dali z rozehry téměř sami. Nicméně se nám povedlo vrátit do utkání a spíše bojovností a silou vyrovnat se soupeři. Ani vstup do druhé třetiny se nám nevydařil a hned ve druhé minutě jsme opět inkasovali po dvou prohraných osobních soubojích. Nicméně se nám povedlo zvyknout si na terén a porozumět si s míčem a stav utkání srovnat na 3:3. Bohužel záhy nás zastihla opět naše černá desetiminutovka, kdy jsme přestali hrát a dostali tři goly Během šesti minut.

V dnešním utkání mi chyběla spolupráce - přihrávka - narážečka - týmový výkon.

Hráči zaslouží pochvalu za bojovnost a za to že se dokázali vrátit do hry, nicméně do dalších utkání musí VŠICHNI hráči být odvážný a neschovávat se za silné hráče. Všichni do jednoho poctivě pracovat a snažit se dodržovat pokyny a jít jako tým za vítězstvím.