Petr Čaloun svým gólem rozhodl o zisků bodů pro Benešov.

Po výborném prvním poločase si naši starší žáci už vítězsvtí vzít nenechali.

U14 prohrála v Jablonci

FK Jablonec - SK Benešov U14  7:1 (4:0)

Sestava SK Benešov: Strnad, Kabíček, Janovec, Šejstal, Müller, Rynda, Jíra, Rozsypal, Matoušek, Dolanský, Budil
Střídání: 36´Samko (Budil), Vrkoslav (Rozsypal), Koutek (Dolanský), Pešek (Šejstal), 58´Vařejka (Rynda), 61´Kačenga (Janovec), Procházka (Müller)

V prvním poločase jsme lacino ztráceli míče a prohrávali souboje ve středu hřiště. Dopouštěli se spousty individuálních chyb a tím soupeři nabídli poločasové vedení 4:0. O přestávce jsme si vše vyříkali a do druhého poločasu vstoupili se 4 změnami v sestavě a nabuzeni s výsledkem ještě něco udělat. Na hřišti jsme začali kontrolovat hru, bohužel opět další individuální chyba a soupeř nás zase trestal. Ale nic jsme nevzdávali a dál se snažili kontrolovat hru a výsledkem byla vstřelená branka, kdy krásnou přihrávkou našel Matoušek Koutka a ten chladnokrevně zakončil. A další příležitosti na sebe nenechali dlouho čekat, ale bez úspě&s caron;n& eacute;ho zakončení (Koutek, Samko, Matoušek). Poté ovšem chyboval Strnad v brance a Jablonec opět navýšil brankový rozdíl. Za druhý poločas musím ovšem kluky pochválit, snažili se ještě s výsledkem něco udělat a byly vidět pěkné herní situace. Ovšem, projevuje se, že spousta hráčů chodí za starší ročník a za svůj chodí hrát jen poločas nebo méně, což je na hře i výsledcích velmi znát. Toto vše si ovšem musí uvědomovat i hráči, kteří by za normální situace hráli méně a začít na sobě o to více pracovat.