Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
27°/16°29°/16°28°/16°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Next-Car FAČR

Mladší žáci se Střešovicemi vítězněU13 SK Benešov – SK Střešovice 1911 9:0 (2:0, 3:0, 4:0)

 

Sestava: Čtrnácty, Hronek, Klinger, Panták, Procházka, Průša, Řezníček, Tesáček, Černý, Ebenstreit, Jára, Kulhavý, Božovský, Svoboda D.

Branky: Procházka 3x, Tesáček 2x, Průša, Ebenstreit, Svoboda D, Hronek

Komentář: Další domácí kolo jsme odehráli proti pražskému týmu ze Střešovic.

I v tomhle utkáni naši hru charakterizovala nízká efektivita v zakončení. Ze spoustu vyložených brankových příležitosti vstřelíme minimum gólu. Slibně rozvíjející se akci se nám po špatně technický nebo taktický provedené činnosti jednotlivce nedaří zdárně dotáhnout do zakončení (klička do špatného prostoru –od branky, špatná nabídka od nabíhajícího se hráče – do špatného prostoru, špatné převzetí míče před zakončením, finální přihrávka nízké intenzity nebo do špatného prostoru, apod.). I když tyhle atributy v předfinálni fáz i zvl&aa cute;dneme, pak nejsme schopný trefit branku, nebo trefujeme stojícího golmana.

 

Do tohoto utkáni jsme znovu vstoupili bez golmana, kde v brance zaskakoval hráč z pole. I přes tento handicap na „malém“ hřišti jsme dokázali udržet dva krát po sobě čisté konto. V následujících kolech nás již čekají mnohem silnější soupeři, kteří nás v defenzívní fázi prověří mnohem lépe. A pokud nezlepšíme efektivitu v ofenzívním tažení, výsledkově se budeme trápit.

 

 

U12 SK Benešov vs. SK Střešovice 1911  8 : 3 (4 : 2)


 

Sestava: Hůla, Brabenec, Javůrek, Klepl, Kučera, Pařízek, Procházka, Rataj, Souček, Trefil Dominik, Vaněček, Podhorský, Bust, Vácha, Rýdl

Goly: 16' Brabenec (Rataj), 27' Rataj, 35' Procházka (Brabenec), 45' Brabenec (Klepl), 61' Rataj (Kučera), 64' Rataj (Brabenec), 67' Rataj (Souček), 82' Procházka (Vácha)

 

V druhém domácím utkání jsme přivítali dalšího pražského soupeře ze Střešovic. K začátku jsme přistoupili velice dobře v nasazení i v rychlosti. Podařilo se nám vytvořit několik golových situací, které jsme bohužel neproměňovali, kdy jsme si nedokázali poradit ani v situaci tváří v tvář gólmanovi, ani ze střel ze střední vzdálenosti. Musíme hodně zapracovat na rozhodovací schopnosti, a uklidnění se v koncovce, kdy se hráči většinou "leknou" těchto příležitostí, místo aby zakončovali s chladnou hlavou. Ani v tomto zápase jsme se nevyhnuli "černé" desetiminutovce, kdy po obdrženém golu jsme hodně znervóznili a zbytečně přestali hrát a pustili ve druh&eacute ; třeti ny soupeře do hry. Nervozita se projevila v kažení jednoduchých přihrávek, prohrávání soubojů a nevěření v sama sebe. Nicméně na začátku třetí třetiny strhl příkladným výkonem Filip Rataj třemi goly mužstvo do pozitivní nálady a další průběh si všichni na hřišti užívali.

Hráči zaslouží pochvalu - za nasazení a za vůli po vítězství, nicméně pořád musíme hodně a tvrdě pracovat. V tomto utkání jsem zklamán z rozehrávky, kdy obránci a střední hráči téměř vůbec nechtěli balon do nohy a hrálo se převážně delšími balony na krajní záložníky, či útočníky.

Zpět


SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM