Oby týmy mladších žáků prohrály na severu Čech.

Čtrnáctka ve Vlašimi nevyhrála

Vlašimští otáčeli utkání ve druhém poločase.

4°/0°4°/1°4°/1°

Osmnáctka v Bydžově prohrála.

Zápas v Novém Bydžově se odehrával především ve středu hřiště, kdy domácí hlavně nakopávali, a Benešov se snažil kombinovat, ale chyběla mu větší kvalita v přechodové fázi. Největší šance neproměnili Martin Sklenička a Berkant Baariev, na druhé straně se několikrát vyznamenal Daniel Budil.

„Hráči zaslouží pochvalu za nasazení a týmový výkon, ale bohužel jsme o gól prohráli. Důležitější ale je, že se jednotlivci stále zlepšují, a zlepšovat budou, což je cílem "béčka", abychom je mohli dříve nebo později využít v ligovém "áčku".“ řekl po utkání trenér Michal Franěk.

„Myslím, že první poločas jsme měli takový jakože jsme se dlouho do zápasu dostávali, a nějak se nám nedařilo, bylo málo nabídky, a hodně ztrát, a pořád jsme jen bránili jejich rychlé protiútoky, a taky se nám to vymstilo, a dostali jsme gól. Do druhé půle jsme nastoupili s tím, že chceme vyhrát, a taky to na nás bylo vidět, chodili jsme si pro balóny, dokázali se dostat do šancí, a taky potom podle mě zaslouženě padl gól na 1:1, potom jsme stále soupeře tlačili, ale nepodařilo se nám dát gól. Bohužel jsme z rohu dostali gól, ale hráli jsme dál pořád stejně, dostávali jsme se do šancí, ale nesrovnali jsme.“ hodnotil utkání obránce Daniel Slepička.

Góly: 32‘ Döme, 76‘ Mokošín – 54‘ Makovec, Poločas: 1:0, ŽK: 0 - 0

Benešov: Budil, Dvořák, Sklenička (46‘ Dufek), Bajkai Patrik, Řejha, Makovec, Baariev, Slepička (89‘ Čtrnáctý), Fišer, Mejdrech, Breburda (46‘ Roháč).