Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
27°/15°29°/16°28°/15°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Next-Car FAČR

Benešovské přípravky hodnotí sezónuOhlédnutí se za přípravkovou sezónou.

 

Konečně po dlouhých letech jsme od města dostali k užívání nové prostory včetně čtyřech šaten. Sice zatím nevíme, vzhledem k plánované výstavbě lehkoatletického stadionu v sousedství zimáku, jaká situace bude do budoucna, ale v tuto chvíli máme konečně zázemí, za které se benešovské přípravky nemusí stydět. Poděkování patří vedení města, věříme, že nadále na naše nejmladší sportovce nepřestane město Benešov myslet.

 

Nový tým dětí narozených 2011 se plně rozeběhl pod vedením trenéra Tomáše Holuba a v sezóně si již vyzkoušeli někulik turnajů a přátelských utkání. Ročník 2010 pod taktovkou Vladimíra Slepičky hrál miniligu na ČAFce v Praze a nevedl si vůbec špatně. Ročník 2009 havního trenéra Petra Drahoty měl dva týmy v okresní soutěži a v kategorii i s dětma o rok staršíma si vedli taktéž skvěle. 2008 pod vedením Tomáše Čepery již nakoukl do soutěže starších přípravek a hlavně jarní sezóna se jim velmi povedla. Tým U10 /r.2007/ v průběhu sezóny měnil trenéra, což je vždy velká turbulence. Pod vedením Petra Mullera kluci pokračovali v dobrých výkonech. U11 /r.2006/ do sezóny vstoupila též s novým trenrém Stanislavem Procházkou, který je zároveň i šéftrenérem přípravek.

 

   

 

Na jaře se uskutečnil každoroční nábor nového ročníku 2012 a již několik prvních tréninků se tým ukázal velkým příslibem do budoucna. Celkově přípravky potvrdili v soutěžích a na turnajích svou kvalitu a správný směr. Děkujeme trenérům a ostatním členům realizačních týmů za skvělou práci s dětmi a za navazování čím dál lepší spolupráce mezi jednotlivými ročníky. Zároveň děkujeme všem rodičům za spolupráci a trpělivost. Velmi oceňujeme zkvalitnění spolupráce s ostatními kluby v regiomu. 

 

Všem našim malým svěřencům přejeme pěkné vysvědčení, nádherné prázdniny bez karambolů, hodně nezapomenutelných zážitků a těšíme se na novou fotbalovou sezónu 2017/2018.

 

      Za všechny členy RT a za klub SK Benešov Tomáš Čepera.

Zpět


SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM