Aktuality

[všechny aktuality]
Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si z ligové soutěže odskočí klokani k souboji 2. kola MOL Cupu. Výkop na stadionu u Konopiště bude v 17:30. Zveme všechny příznivce fotbalu na neopakující se podívanou srovnání 3. a 1. ligy .
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
27°/16°29°/16°18°/11°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

Ročník 2007 přivezl zlato z RakouskaO víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka  U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.

V sobotu byli kluci rozlosováni do skupiny s německým, rakouským a českým týmem. V ranních hodinách bylo společné fotografování a nástup všech týmů při státních hymnách. Za slunečného počasí kluci porazili Háje-SOS  5:1, rakouský tým SZ Marswiese 1:0 a v posledním zápase si připsali jedinou porážku v celém turnaji s německým TV Möglingen 0:1. Tuto vyrovnanou skupinu kluci nakonec vyhráli i přes nepřízeň rozhodčích. A postoupili do nedělních bojů o 1. – 8. místo.

V neděli tým čekalo chladné a deštivé počasí. Přesto Benešovští porazili rakouský tým Union Bad Leonfelden 2:0 a druhý rakouský tým SG UFC Leopoldskron/Moos 4:1. Posledním týmem byl český tým SKP České Budějovice, který kluci porazili 2:0. Skupinu vyhráli a postoupili do finále. Kde narazili na italský tým Arci Pianazze. Ve finálovém zápase kluci statečně bojovali. A přesto, že prohrávali 0:1, zápas otočili a vyhráli 2:1. A získali cennou trofej.

Veliké dík patří jak trenérům, tak i rodičům, kteří skvěle podporovali kluky a věřili jim. Klukům patří poděkování za velikou bojovnost a předvedenou hru.

„Turnaj se hrál systémem 6+1 na větším hřišti. Hráči Benešova před turnajem absolvovali přípravné zápasy v tomto formátu 6+1 a i to jim pomohlo k celkovému vítězství“.

  

Hráči Benešova U10: Matouš Plecitý, Martin Bursík, Jan Mareš, Lukáš Láska, Alex Eichler, Mikuláš Bechný, Marek Mach, Matyáš Král, Adam Peclinovský, Jan Mrkvička, Matěj Baťcha, David Müller, Adam Holický.

Trenéři: Petr Müller, Jan Mrkvička, Jirka Eichler.

Vedoucí mužstva: Martin Bursík.

Zpět


SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM