Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si z ligové soutěže odskočí klokani k souboji 2. kola MOL Cupu. Výkop na stadionu u Konopiště bude v 17:30. Zveme všechny příznivce fotbalu na neopakující se podívanou srovnání 3. a 1. ligy .
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.

27°/16°29°/16°18°/11°

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

U10 na Ondrášovce v Českých Budějovicích

O víkendu 27. a 28. května se o slovo přihlásilo léto. Zvláště neděle byla na sluníčko bohatá, teploty stoupaly ke třicítce. I proto před všemi účastníky náročného turnaje smekáme, protože po fyzické stránce byla akce velmi náročná.

Našim v sobotní základní skupině los přisoudil velmi zvučná jména, ale finálový turnaj je zvučnými kluby nabytý. Tak se naši v sobotu utkali např s celky Slávie Praha, Hradce Králové, Českých Budějovic, Zbrojovky Brno a dalšími. Naši kluci v sobotu uhráli krásných 13 bodů za 4 výhry a 1 remízu. 8. místo v 12ti členné tabulce náš tým poslalo do nedělních bojů ve stříbrné skupině.

Druhý den byl z pohledu našich snad ještě úspěšnější. Naši získali skalp takových celků, jako jsou FC Baník Ostrava, Dukly Praha a Mladé Boleslavi. V druhém dni benešovští získali v šesti zápasech 9 bodů za tři výhry a obsadili ve stříbrné skupině pěkné páté místo, celkově 17. místo. Tým na turnaji vedli pánové Petr Müller, Martin Bursík a Jan Mrkvička. Děkujeme za reprezentaci a gratuluijeme k pěkným výsledkům.

Vítězem turnaje se stal tým Sigmy Olomouc před celky z Ústí nad Labem a Pardubic.