Počasí v Benešově

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Next-Car FAČR

U10 na Ondrášovce v Českých BudějovicíchO víkendu 27. a 28. května se o slovo přihlásilo léto. Zvláště neděle byla na sluníčko bohatá, teploty stoupaly ke třicítce. I proto před všemi účastníky náročného turnaje smekáme, protože po fyzické stránce byla akce velmi náročná.

  

Našim v sobotní základní skupině los přisoudil velmi zvučná jména, ale finálový turnaj je zvučnými kluby nabytý. Tak se naši v sobotu utkali např s celky Slávie Praha, Hradce Králové, Českých Budějovic, Zbrojovky Brno a dalšími. Naši kluci v sobotu uhráli krásných 13 bodů za 4 výhry a 1 remízu. 8. místo v 12ti členné tabulce náš tým poslalo do nedělních bojů ve stříbrné skupině.

  

Druhý den byl z pohledu našich snad ještě úspěšnější. Naši získali skalp takových celků, jako jsou FC Baník Ostrava, Dukly Praha a Mladé Boleslavi. V druhém dni benešovští získali v šesti zápasech 9 bodů za tři výhry a obsadili ve stříbrné skupině pěkné páté místo, celkově 17. místo. Tým na turnaji vedli pánové Petr Müller, Martin Bursík a Jan Mrkvička. Děkujeme za reprezentaci a gratuluijeme k pěkným výsledkům.

Vítězem turnaje se stal tým Sigmy Olomouc před celky z Ústí nad Labem a Pardubic.

                                                                                                                                           M.Ř. 29.5. 2017

                                                                                      

      
Zdroj: http://benesovsky.denik.cz/fotbal_region/benesov-konecne-urval-bod-20170529.html

Zpět


SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM