Aktuality

[všechny aktuality]
Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si z ligové soutěže odskočí klokani k souboji 2. kola MOL Cupu. Výkop na stadionu u Konopiště bude v 17:30. Zveme všechny příznivce fotbalu na neopakující se podívanou srovnání 3. a 1. ligy .
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
27°/16°29°/16°18°/11°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

U12 na finálové OndrášovceNaši nejmladší žáci o tomto víkendu absolvovali náročný dvoudenní finálový turnaj Ondrášovka Cup v Rokycanech. V nabyté konkurenci klubů zvučných jmen se naši neztratili.

    

První hrací den naši svěřenci odehráli 11 zápasů v základní skupině. Soupeři prvního dne byli např týmy z klubů SK Slavia Praha, Bohemians Praha 1905, Baník Ostrava, Zbrojovka Brno, Dukla Praha, Mladá Boleslav a další. V takovéto konkurenci se nebylo jednoduché prosadit. Přesto skóre jednoho vítězství, pěti remíz a pěti porážek hovoří o kvalitně odehraném prvním dnu. Bohužel velké množství remíz znamená vždy velkou bodovou ztrátu, tudíž si naši připsali v základní tabulce 8 bodů což ve výsledku znamenalo předposlední jedenácté místo.

   

Druhý den v nadstavbové části s méně úspěšnými tými z předchozího dne naši absolvovali dalších šest zápasů. Opět s jedním vítězstvím, dále dvěmi remízami a třemi prohrami. Podobná bilance nakonec přinesla opět předposlední místo nadstavbové tabulky. Přesto naši v těžké konkurenci obstáli, v žádném ze zápasů nepropadli a sváděli vyrovnané souboje. Děkujeme za reprezentaci a věříme, že všem našim účastníkům tento náročný podnik přinesl mnoho zážitků a pozitivních impulsů.

    

Turnaj vyhrál tým SK Slavia Praha před celky SK Sigma Olomouc a Sparty Praha.

Více na stránkách Ondrášovky http://www.ondrasovkafotbal.cz/

               

Zpět


SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM