Jen jediný bod dokázali na domácím hřišti uhrát naši mladší žáci s Motorletem.

Oby týmy mladších žáků prohrály na severu Čech.

U12 porazila Slavii Praha

SK Benešov - SK Slavia Praha 7:2 (2:0, 5:0, 0:2)/p>

Sestava: Rezek, Svoboda V., Klinger, Svoboda D., Božovský, Panták, Řezníček, Tesáček, Průša, Čtrnáctý, Ebenstreit, Procházka, Černý

Branky: Procházka 4x, Čtrnáctá, Tesáček, Klinger

Komentář: Na další domácí utkání v Pyšelích jsme nastoupili proti klukům ze Slavia Praha.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně, snažili jsme se držet míč. Při rozehrávce od gólmana soupeř vyčkával a dával nám možnost většího času na rozhodování se při postupné výstavbě útoku. První dvě třetiny jsme vyhráli 7:0. V poslední třetině jsme již nebyli tak aktivní, soupeř byl „živější“. V této fázi hry soupeř zkorigoval výsledek z penalty, a pak po špatném vyhodnocení situace naším gólmanem, kde soupeř s přehledem skóroval do prázdné brány. Bohužel, pořád nejsme schopní hrát ve vysokém tempu po celé utkání, což se projevilo i v  tomto zápase.