Aktuality

[všechny aktuality]
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.
O víkendu v Benešově Ondrášovka U8

O víkendu v Benešově Ondrášovka U8

Tento víkend se v Benešově na hlavním stadionu u Konopiště uskutečnil finálový turnaj kategorie U8 (r.2009). Turnaje Ondrášovka Cup 2017 se v této kategorii představilo mnoho týmů zvučných jmen počínaje pražskými "S" přes další zvučné pražské kluby, dále Ostrava, Olomouc, Liberec, Slovácko...

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
18°/12°20°/12°18°/12°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

Penalty devatenáctce nešlyAni v dalším domácím utkání fotbalové ligy U19 nezískali mladíci Benešova plný počet bodů, když po prohraném penaltovém rozstřelu získali s Viktorií Žižkov pouze bod.

BENEŠOV - VIKTORIA ŽIŽKOV 1:1 PK 3:4

Utkání začali domácí velice aktivně a vytvářeli si šance jako na běžícím pásu, ale dostat míč za brankovou čáru, bylo velkým problémem, i když k tomu měli velice blízko – Melichar, Hašek, Průcha, Popelka, Pohorský. Až v 34. minutě po dlouhém autu Průchy dostal míč za záda brankáře Viktorie Žižkov Popelka - 1:0. 

Druhou půli začali lépe hosté, ale jejich šance končily na pozorném Schummerovi . Rozhodnout mohl střídající Hampl, který v 72. minutě po vysunutí Srbem ze značky pokutového kopu netrefil branku hostí. O pět minut později propadl na pravé straně Sládek a rychlý brejk hostů zakončil po vyšachování benešovské obrany pohodlně do prázdné branky Šťovíček - 1:1. Další šance na obou stranách zůstaly nevyužity.

V penaltovém rozstřelu se předvedl domácí Schummer, který kryl dvě penalty hostí, ale neproměnění kopů z benešovské strany (celkem 3x) rozhodlo o tom, že druhý bod si na své konto připsali hosté.

"Věděli jsme, že má soupeř problémy s řešením standardních situací, a přestože jsme jich měli spoustu, nedokázali se prosadit víc než jednou. Soupeř nás potrestal před koncem zápasu, když jsme naprosto hloupě propadli v defenzivě," povzdechl si po zápase trenér Benešova Petr Slepička.

Branky: 34. Popelka - 77. Šťovíček. Poločas: 1:1.

Benešov: Schummer - Sládek, Rataj, Melichar, Průcha - Hájek, Srb, Popelka (89. Baštýř), Pohorský (69. Hampl), Kulhavý – Hašek.

                                                                                                                                   KAREL KRÁLÍČEK

        

            Ilustrační foto

Zdroj: http://benesovsky.denik.cz/fotbal_region/penalty-devatenactce-nesly-20170511.html

Zpět


SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM