Aktuality

[všechny aktuality]
U12 na finálové Ondrášovce

U12 na finálové Ondrášovce

Naši nejmladší žáci o tomto víkendu absolvovali náročný dvoudenní finálový turnaj Ondrášovka Cup. V nabyté konkurenci zvučných jmen se naši neztratil.
S mužstvy ze severu Čech sehrál Benešov rozdílné zápasy

S mužstvy ze severu Čech sehrál Benešov rozdílné zápasy

Dva zápasy během tří dnů sehráli ligoví dorostenci Benešova s mužstvy ze severu Čech. Doma s Jabloncem nad Nisnou se po výborném výkonu dočkali konečně tříbodového zisku, na hřišti aspiranta na postup Liberce, ale v týdnu dostali sedm kousků.
Mladší dorosty z Kladna jen se dvěma body

Mladší dorosty z Kladna jen se dvěma body

Sedmnáctka dokázala vyrovnat v poslední vteřině, a na penalty urvat druhý bod, šestnáctka na soupeře nestačila, a prohrála.

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
23°/10°26°/12°29°/16°

Narozeniny slaví

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

U12 těsně zvítězila v TábořeFC MAS Táborsko - SK Benešov  2:3 (1:0, 1:2, 0:1)

 

Sestava: Rezek, Hronek, Jára, Svoboda V., Klinger, Svoboda D., Božovský, Panták, Řezníček, Tesáček, Průša, Čtrnácty, Ebenstreit, Procházka, Černý, Vokrouhlík

Branky: Procházka 2x, Čtrnáctý

 

Komentář: Netradičně a to ve čtvrtek odpoledne jsme hráli přeložené utkání na Táborsku. I když hřiště vypadalo upraveně, deštivé počasí v průběhu několika dnů se podepsalo na kvalitě již promočeného hřiště. Úvod utkání lépe zachytili domácí, kde po standartní situaci a pak ve druhé třetině již vedli dvoubrankovým rozdílem. V naší snaze jsme však byli trpěliví, a nakonec se nám podařilo utkání výsledkově otočit v náš prospěch. Oba týmy si dokázaly vytvořit poměrně dostatek brankových příležitostí. Na jedné straně jsme zahazovali téměř 100% příležitosti, na druhé stran ě nás skvěle podržel náš gólman. V tomhle utkání se nám nedařila nabídka od krajních záložníků, otáčení hry v šířce hřiště na krajní hráče bylo téměř nulové. U některých hráčů je vidět, že nevědí, co mají na hřišti dělat - jak se chovat v určitých herních situacích (do jakých prostorů se nabízet, jak se správně postavit před převzetím míče, jak se chovat při ztrátě míče, do jakých prostoru se dostat s/bez míč, apod.). I když situační faktory - vnější podmínky výkony obou týmů do určité míry limitovaly, musíme oba celky pochválit za snahu hrát pohledný fotbal na úrovni mlad&sca ron;ích žáků. 

Zpět


SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM
close