Mladší žáci se Střešovicemi vítězně

U13 zvládla utkání s čistým kontem v poměru 9:0, U12 zvítězila 8:3.
U17 doma prohrála s Mostem

S absencí tří hráčů a zraněním čtvrtého si nedokázali hráči U17 poradit, a doma prohráli s Mostem.
U16 prohrála vysoko na Tempu

Osm gólů dostala naše U16 na Tempu.

16°/8°18°/9°21°/9°

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

U19 byla na Kladně úspěšná

Sestava SK Benešov :

Budil- Sládek,Rataj,Melichar,Říha,Hampl,Hašek,Srb,Průcha/76.Vondrák/,Pohorský/80.Hájek/,Popelka/84.Baariev/

Branky: 5.min. Hudousek /SK Kladno/ 1:0, 51.min. Hašek/SK Benešov/ 1:1,53.min. Hašek/SK Benešov/ 1:2

V dalším utkání ČDL U19  sehrál SK Benešov mistrovské utkání na Kladně. Domácí se do utkání vrhli bojovně a kombinační hrou nedali hostům v prvním poločase šanci. Dlouhé míče mezi stopery jim dávali šance ke skórování . V 5.min. se prosadil po kolmici domácí Hudousek 1:0. Po obdržené brance se domácí dostali ještě ke dvěma šancím , ale Budil s obranou si poradili. Hra SK BN byla zbytečně zbrklá a většina akcí končila dlouhým nákopem, se kterým si poradili vysocí stopeři SK Kladno.

Do druhého poločasu po pokynech trenéra Slepičky nastoupili hosté jako vyměnění. Jejich agrasivita slavila úspěch a přikovali domácí před jejicch pokutové území. Nejvíce domácí zlobil Hašek, jenž na hrotu bojoval na krev. Do šancí se postupně dostali Melichar, který hlavou mířil vedle, poté Pohorský , ale s jeho pokusem si poradil brankář Vokoun. Hosté se gólově prosadili v 51min. po dorážce Haška a hned  o dvě minuty později rozhodli utkání druhou brankou Haška, který byl včas na zadní tyči a hlavou zavěsil. Za bojovnost ve druhém poločase si SK BN výhru a tři body odváží právem. V neděli dne 7.5.2017od 10.00 hod. hostí SK BN hráče Viktorie Žižkov.

"První poločas jsme vůbec nezvládli.Hra byla chaotická, nepřesná a uspěchaná.Hráli jsme bez důrazu a nasazení.Navíc jsme pozdě dostupovali hráče a i proto jsme brzy inkasovali.Soupeř hrál jednoduše s kolmými přihrávkami za obranu a dlouho nám trvalo než jsme na to byli schopni zareagovat. Ve druhém poločase jsme výrazně přidali, bleskově otočili výsledek a soupeře nutili aktivní hrou ke ztrátám. Navíc defenziva v čele s Melicharem pracovala skvělě a soupeř si už nedokázal vytvořit žádnou šanci." hodnotil utkání trenér Petr Slepička