U12 na finálové Ondrášovce

Naši nejmladší žáci o tomto víkendu absolvovali náročný dvoudenní finálový turnaj Ondrášovka Cup. V nabyté konkurenci zvučných jmen se naši neztratil.
S mužstvy ze severu Čech sehrál Benešov rozdílné zápasy

Dva zápasy během tří dnů sehráli ligoví dorostenci Benešova s mužstvy ze severu Čech. Doma s Jabloncem nad Nisnou se po výborném výkonu dočkali konečně tříbodového zisku, na hřišti aspiranta na postup Liberce, ale v týdnu dostali sedm kousků.
Mladší dorosty z Kladna jen se dvěma body

Sedmnáctka dokázala vyrovnat v poslední vteřině, a na penalty urvat druhý bod, šestnáctka na soupeře nestačila, a prohrála.

23°/10°26°/12°29°/16°

Narozeniny slaví

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

U14 zvítězila v Písku

Sestava: B - Bára. O - Hadžalič, Houda, Štolba, Brabenec. Z - Drábek, Vaner (56min. Tuška), Stejskal, Žirovnický (36min. Konopásek). Ú - Bílek, Čaloun (63min. Stěhule).

Vzhledem k tomu, že starší žáci kategorie U15 v Písku prohráli, chtěli jsme za každou cenu vyhrát a odvést nějaké body do Benešova. Začátek utkání se nám povedl. Již ve 3.minutě zápasu jsme se ujali po chybě domácího brankáře vedení, také i díky důrazu Pavla Drábka. A když aktivní Péťa Čaloun zařídil penaltu a Páťa Brabenec ji proměnil vedli jsme už po 15minutách 2:0. Naše aktivita neskončila a Peťa zvýšil na 3:0. Poté jsme mohli definitivně Písek zlomit další penaltou, ale tentokráte Domča Vaner neproměnil. To Písek trošku nakoplo a do poločasu snížilo na 3:1 po rohovém kopu. První poločas jsme odehr&aacute ;li dobře a mohli jsme být spokojeni. Bohužel ve druhé půli jsme už nebyli tak aktivní a výrazní. Soupeř nás postupně zatlačoval do defenzívy a občas jsme se báli aby Písek nesnížil. V některých pasážích hry už to doslova zavánělo gólem v naší síti a tak jsme sáhli po střídání a také k jinému seskupení hráčů na poli. Od té doby se to trošku uklidnilo a my zase soupeře trápili více. Odměnou byla branka na 4:1, kterou vstřelil Milda Konopásek v 61.minutě a tím definitivně ukončil naděje Písku.

Konečný výsledek: FC Písek - SK Benešov 1:4 (1:3)

Branky: 1x Čaloun, 1x Drábek, 1x Brabenec, 1x Konopásek.